Dünya Haberleri

DÜNYA

  Oscarlı şarkıcının annesi ve kardeşi evde

  Hürriyet Haber
  26 Ekim 2008 - 00:00Son Güncelleme : 26 Ekim 2008 - 03:44

  DREAMGIRLS (Rüya Kızlar) adlı 2006 yapımı filmdeki rolüyle en iyi yardımcı kadın oyuncu Oscar’ını kazanan ve "Sex and The City" filminde de dikkat çeken Amerikalı oyuncu ve şarkıcı Jennifer Hudson’ın ailesi, çifte cinayetle sarsıldı. Hudson’ın annesi Darnell Donnerson ile kardeşi Jason’ın cesedi, Chicago kentindeki evlerinde vurulmuş olarak bulundu.

  ÜNLÜ OYUNCU DRAM YAŞADI

  Chicago polisinin yaptığı açıklamaya göre, cesetleri, Hudson’ın önceki gün 15.00’de eve gelen ablası Julia buldu. Hudson’ın 29 yaşındaki otomobil tamircisi erkek kardeşinin yatak odasında göğsünden, 57 yaşındaki annesininki ise oturma odasında başından silahla vurulduğu bildirildi. Eve zorla girildiğine dair bir iz bulunamadı. Komşular, sabah evden silah sesleri geldiğini ancak kimsenin polise başvurmadığını itiraf etti.

  Abla Julia Hudson’ın birkaç haftadır kavgalı olduğu eşi William Barfour (27) tutuklandı. Başka kişilerden de şüphelenildiğini vurgulayan polis, Barfour ile Julia Hudson’ın yedi yaşındaki oğulları Julian’ın kayıp olduğunu açıkladı. Julian’ın kaçırılmış olabileceği öne sürülüyor. ABD medyası, cinayetlerin "aile içi huzursuzluktan" kaynaklanmış olabileceğini yazdı. Yetkililer, katil zanlısı Barfour’un, küçük oğlunu, Jason Hudson’a ait 1994 model Chevrolet Suburban marka otomobil ile kaçırmış olabileceğini düşünüyor. Araba hırsızlığından yedi yıl hapis yattıktan sonra 2006’da Julia Hudson ile evlenen Balfour, şartlı salıverilmişti.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı