Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

'Osasuna’dan daha büyük takımları dize getirdik'

UEFA Kupası 1. Turunda İspanya'nın Ossasuna takımıyla eşleşen Trabzonspor'da, ikinci başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, bordo-mavililerin geçmişinde Osasuna’dan daha büyük takımları dize getirdiğini belirterek, "Mazimizdeki gibi mücadele edersek her takımı rahatlıkla alt edebiliriz." dedi.

Ömür AVCI / TRABZON, (DHA)
SON GÜNCELLEME
İbrahim Hacıosmanoğlu, tarihlerinin başarılarla dolu olduğunu belirterek, "Öncelikli olarak maçın centilmence doslut kardeşlik duyguları içinde geçmesini temenni ediyorum. Trabzonspor geçmişinde Osasuna’ dan çok daha büyük takımları dize getirmiştir. Ancak şu an bir takım sorunlar yaşıyoruz. Teknik heyet ve futbolcular, tam olarak kaynaşarak takım olamadı. Bu nedenle bir mahalle takımı olan Apoel karşısında ecel terleri döktük. Yoksa onlar bize rakip bile olamazdı. Ancak bu sorunlar aşılır. Mazimizdeki gibi mücadele edersek Trabzonspor her takımı rahatlıkla alt edebilir." diye konuştu.

Başkan Yardımcısı Cemal Sağlam ise, geçmişte Barcelona, Lyon, Liverpool ve Aston Villa'yı yendiklerini hatırlatarak,
"Trabzonspor'da şu anda yaşanan sorunlar kimseyi yanıltmasın. Ancak rakibimizin de güçlü olduğunu biliyoruz. İspanya takımlarının çoğu oldukça iyi. Ancak biz zoru severiz. Ossasuna'yı devireceğimize inanıyorum." dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler