ADANA HABERLERİ

Oryantiring Federasyonu İl Temsilcileri Adana’da Bir Araya Geldi

IHA
05 Ekim 2015 - 09:29Son Güncelleme : 05 Ekim 2015 - 09:30

ORYANTİRİNG FEDERASYONU İL TEMSİLCİLERİ ADANA’DA BİR ARAYA GELDİ

IHA

Oryantiring Federasyonu Başkanı Doç. Dr. Tekin Çolakoğlu, oryantiring branşını okullara yayarak geliştireceklerini söyledi.
Menderes Spor Salonu bünyesinde bulunan toplantı salonunda iki gün süren 81 federasyon il temsilcisinin katılımıyla geçekleştirilen toplantıda Çolakoğlu, il temsilcilerinin görev ve fonksiyonlarının çok önemli olduğunu kaydetti.
Çolakoğlu, İl temsilcilerinin bulundukları kentlerde oryantiring sporunun tanıtımı artmasının gerektiğini belirterek, “Bizleri burada sıcakkanlı karşılayan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Ataşbak’a ve diğer görevlilere teşekkür ederim. Toplantı sayısını artıracağız. Çünkü bu gibi toplantılarda herkesin görüş, öneri ve sorunlarını dinliyoruz. Hedefimiz toplantı ve etkinliklerimizi farklı kentlere yaymaktır” diye konuştu.
Ayrıca toplantıda, Oryantiring Federasyonu İl Temsilcilikleri Koordinasyon Kurulu Başkanı Metin Antepüzümü, Asbaşkan Koray Dever, Yrd. Doç. Dr. Umut Davut Başoğlu, Köksal Aksoy, Yrd. Doç. Dr. Mehmet Güllü, Ziya Kadiroğlu, Harun Uz, Dr. Kadir Yıldız, federasyon il temsilcilerine bilgiler aktardılar.
Konuk federasyon il temsilcileri, Federasyon Başkanı Doç. Dr. Tekin Çolakoğlu ve yönetim kurulu üyeleriyle koordineli çalıştıklarını, hedeflerinin oryantiringi ilçe, belde hatta köylere kadar yaygınlaştırmak ve sevdirmek olduğunu söyleyerek organizasyondan memnuniyetlerini dile getirdiler.
Bu arada, Oryantiring Federasyonu Adana İl Temsilcisi Harun Uz, kursiyerlerin tüm sorunlarıyla yakından ilgilenerek, Adana’da her ay etkinlik düzenleyeceklerini ifade etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Adana haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Adana ilinden Oryantiring Federasyonu İl Temsilcileri Adana’da Bir Araya Geldi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 05 Ekim 2015 tarihinde saat 09 29’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Oryantiring Federasyonu İl Temsilcileri Adana’da Bir Araya Geldi haberi güncellenecektir.

  ADANA NAMAZ VAKİTLERİ
  22 Ağustos 2017, Salı
  • İmsak
   04:11
  • Guneş
   05:54
  • Öğle
   12:52
  • İkindi
   16:35
  • Akşam
   19:30
  • Yatsı
   20:59
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı