Ege Haberleri

EGE

  Örün görevini Torun’a devretti

  Burcu TANER / İZMİR, (DHA)
  30 Ocak 2011 - 00:00Son Güncelleme : 29 Ocak 2011 - 20:16

  Ege Giyim Sanayicileri Derneği’nin (EGSD) Başkanı Nedim Örün, görevini Özcan Torun’a teslim etti. EGSD’nin 9’uncu olağan genel kurulu Ege İhracatçı Birlikleri (EİB) Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

  Divan Başkanlığını Necip Kalkan’ın yaptığı genel kurul sonunda Nedim Örün başkanlığı bırakırken, yerini tek listeli yapılan seçimde Özcan Torun’a bıraktı. Ayrıca yönetim kurulu üye sayısı da 7’den 9’a çıktı.
  Toplantıda bir veda konuşması yapan Örün, dünya çapında bir fuara dönüşen IF Wedding Fashion Gelinlik Damatlık Fuarı’ndan yurtdışı etkinliklere, üyelere yönelik çalışmalardan diğer kurum ve kuruluşlarla işbirliğine kadar etkinlikler gerçekleştirildiğini aktardı.
  Markalaşma yetersiz
  Görev süresinde gerçekleştiremedikleri projelerinin de bulunduğunu belirten Örün, “Gerçekleştirdiklerimiz yanında yapamadıklarımız var. Bunlardan bir tanesi İzmir’de bir Moda Tasarım Bölgesi oluşturulmasıydı. Bu konuda çalışmalar sürüyor. Ayrıca markalaşma konusundaki başarıyı da yeterli noktaya taşıyamadık” dedi. Yarım kalan bir diğer projenin de Organik Fashion İzmir olduğunu hatırlatan Örün, bu konudaki çalışmaların da sürdüğünü belirtti.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı