Dünya Haberleri

  Örümcek adam kostümüyle cenazeye gitti!

  Hürriyet Haber
  15.04.2016 - 13:57 | Son Güncelleme:

  Cenazeler genelde insanların siyah giyinerek yas tutmayı tercih ettikleri hüzünlü toplanma ortamları olarak bilinir. Bir cenazeye gece gezmesine gider gibi giyinerek katılmayı ayıp buluyorsanız, bir de cenazeye örümcek adam kostümüyle katılan birini düşünün! ABD'de bir cenazeye katılan adam örümcek adam kostümü giydi! Peki ama neden?

  ABD Teksas'ta bulunan Fort Worth'ta bir cenaze törenine katılan polis memuru Damon Cole inanılmaz bir olaya imza attı. Geçtiğimiz günlerde 5 yaşındaki Joshua Garcia trajik bir ölüm ile hayata gözlerini yummuştu. Küçük çocuğun ailesi oğullarının cenazesine, en sevdiği süper kahraman olan Örümcek Adam getirmek istedi. Polis memuru Damon Cole, ailenin ricasını kırmadı ve Örümcek Adam kostümü ile cenazeye geldi. 

  Örümcek adam kostümüyle cenazeye gitti

  KEŞKE SÜPER GÜÇLERİM OLSAYDI VE ONU KURTARSAYDIM

  Meslek hayatında oldukça zor şeyler ile karşılaştığını ve hiç birini kişiselleştirmediğini belirten polis memuru. İlk kez bu denli etkilendiğini açıkladı ve sözlerine devam etti:  ‘’Kendimi kahraman olarak görmüyorum, keşke o çocuğu kurtarmak için süper güçlerim olsaydı.’’

  Örümcek adam kostümüyle cenazeye gitti

  HAVUZDA BOĞULARAK HAYATA VEDA ETTİ

  Joshua’nın  annesi zaten oğlunu bulmak için seferber oldu. Evinin arka bahçesinde terkedilmiş olan havuz dikkatini çekti. Siyah su ve çöplerle dolu olan suya atlayan genç kadın, oğlunun cansız bedenine ulaştı. Polis memuru Cole, olay yerine ulaştıklarında Joshua’nın cansız bedeniyle karşılaştıklarını söyledi. İlk yardım müdahalelerine rağmen onu kurtaramamanın üzüntüsünü taşıyan Cole, son görevini cenazeye Örümcek Adam ksotümüyle gelerek yaptı.

  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı