« Hürriyet.com.tr
MENÜ

"Ortaya koyduğumuz oyundan memnunum"

Aroma Erkekler Voleybol Birinci Ligi takımlarından Torul Gençlerbirliği'nin kulüp başkanı Evren Evrim Özdemir, “Fenerbahçe gibi zorlu bir rakip karşısında verdiğimiz mücadeleden ve oynadığımız oyundan memnum” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Özdemir, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Fenerbahçe Grundig takımı ile pazar günü yapılan karşılaşmadan puan alamadıklarına üzüldüğünü belirterek, “Fenerbahçe zorlu bir ekip. Şampiyonluğun en büyük adaylarından biri. Karşılaşmanın birinci setinin dışında ikinci ve üçüncü setlerde ortaya koyduğumuz oyun çok güzeldi. Her iki set başa baş oldu diyebilirim. İlk seti 25-12 kaybetmemize rağmen ikinci ve üçüncü setleri 25-23, 25-19 kaybettik. Puan alamadığımızdan dolayı üzgünüz. Ancak ortaya konulan oyundan memnunum” diye konuştu.

Aroma Erkekler Voleybol Ligi'ne PAF takımların aralarında yapacakları karşılaşmalar dolayısıyla 3 Şubat tarihine kadar ara verildiğini kaydeden Özdemir, “Sporcularımız birkaç gün izin yaptıktan sonra 4 Şubatta sahamızda karşılaşacağımız grup lideri Halkbank maçı hazırlıklarına başlayacağız” dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler