Ortaya çıkan bilgiler

Hürriyet Haber
26.10.2015 - 11:03 | Son Güncelleme: 26.10.2015 - 11:08

Ağızda saklanamayan baklalar, devrilen çamlar veya ‘’ Ne diyorsun? Bununla neyi kastettin? Kim? Ne? Ne zaman? Nasıl olur?’’ dedirtecek olaylar yaşayabileceğimiz birkaç günlük süreçteyiz. Ortaya çıkan bilgiler, haberler, yapılan açıklamalar, meydana gelmiş olayların nedenleri vb türünde ani gelişmeler şaşırtıcı olabilir. Ağzımızda tutmakta zorlandığımız sırlar veya bilgiler nedeniyle zor durumda kalabilir ya da karşı taraın açıklamaları sonrası ne yapacağımızı şaşırabiliriz. Farklı düşünceler ani parlamalara neden olabilir veya elektrik, elektronik, teknolojik, uzay ya da havayla ilgili başlıklarda şaşırtıcı olaylar yaşanabilir. Beklenmedik gelişmelere açık günlerdeyiz. Yeni deneyimlere açık olmak gerekiyor. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Koç
İlişkilerinizi, ortaklarınızı, iş birliği içerisinde olduğunuz kişi ya da kurumları veya meslektaşlarınızı ilgilendiren başlıklarda ortaya çıkan haberler, bilgiler veya gerçekler hiç alışılmadık kaynaklardan gelebilir. Ancak, doğruluğunu araştırmadan hareket etmemeniz gerekiyor. 

Boğa
Bazı başlıklarda ortaya çıkabilecek haberler veya bilgiler belli başlı konularda değişiklikler yapmanızı gerektirebilir. İş planınızı, spor programınızı, belli stratejilerinizi veya diyetinizi değiştirmeniz gerekebilir. 

İkizler
Mevcut düzeninizi, planlarınızı, anlaşmalarınızı veya ilişkilerinizi bozabilecek açıklamalar yapabilir veya size yapılan açıklamalar nedeniyle şaşırabilirsiniz. Beklenmedik açıklamaların söz konusu olabileceği günlerdesiniz.

Yengeç
Ani gelişmeler yapılmış resmi planlarda değişiklikler yapılmasına neden olabilir. Asıl hedef ve amaçlarınızda meydana gelebilecek rahatsız edici durumlar ya da planlarda yapılması gereken değişiklikler sizi endişelendirmesin. Zira, aslında mevcut durumun asıl ihtiyacı olan şey, ‘’bu ‘’ olabilir. 

Aslan
Aniden ortaya çıkan manzaralar, kişiler, açıklamalar veya beklenmedik durumlar söz konusu olabilir. Olayları doğru okumalı ve yararınıza kullanmalısınız. Adımlarınızı bu yeni bilgiler ışığında daha rahat atabilirsiniz. 

Başak
Beklenmedik olaylar, duyurular, teklifler veya durumlar söz konusu olabilir. Bazı kişilerin size hayranlığı veya düşmanlığı açığa çıkabilir ya da tutmak istediğiniz evin müsait olduğunu ya da tam tersi başkasına kiraandığını öğrenebilirsiniz v.b. olasılıklardan kişiden kişiye farklılık gösterebilir. 

Terazi
Aniden planlarını, düşüncelerini veya beklentilerini değiştiren kişiler, bazı konularda rutin şekilde davranmanızı ya da planlarınıza bağlı kalmanızı zorlaştırabilir. Aniden Arjantin’e uçmanız gerekirse şaşırmayın ! 

Akrep
Aniden ortaya çıkan bilgiler veya gerçekler, şaşkınlığınızı üzerinizden atabilirseniz, oldukça işinize yarayabilir. Gerekli soruları sormanız ve ortaya çıkacak manzarayı doğru okumanız gerekiyor. 

Yay
Bazı kişilere asla bilmemeleri gereken şeyler anlattığınızı fark edebilirsiniz. Zira, bu kişiler ellerine geçen bilgileri kötüye kullanabilirler. 

Oğlak
Yapacağınız konuşmların veya üzerinde duracağınız bazı noktaların uzun vadeli etkileri olabilir. Karşınızdaki kişileri etkilemek istiyorsanız, olumlu konuşmalar yapmaya özen göstermelisiniz.

Kova
İlginç bir şekilde ortaya çıkan çıkan gerçekler veya bilgiler, uzun zamandır kafanızı kurcalayan bazı konuları daha iyi anlamanızı ya da düzeltilmesi gereken bazı durumları düzeltmenizi sağlayabilir. Belki de, arkanızdan yapılan dedikoduları öğrenebilirsiniz. 

Balık
Maddi başlıklı konular, yapılan bazı anlaşmalar ya da yaratıcılık gerektiren işler açısından kafanızda bazı şeyler aydınlanmaya başlayabilir, gerçekleri daha iyi kavramaya başlayabilirsiniz. Ortaya çıkan bu bilgileri nasıl kullanacağınızı daha iyi anlayabileceğiniz günlerdesiniz. 

Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı