« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ortada kesin bir anlaşma yok ama...

Beşiktaş'ın transfer listesinde yer alan Royston Drenthe'nin babası ve menajeri Ludwing Drenthe, açıklamalar yaptı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Royston Drenthe'nin babası ve menajeri Ludwing Drenthe, Radyospor'dan Özgür Sancar'a yaptığı açıklamada, oğlunun Beşiktaş'a transferinin bu hafta içerisinde teknik direktör Samet Aybaba ile görüşmesinin sonucunda gerçekleşecebileceğini söyledi.
 
ORTADA KESİN BİR ANLAŞMA YOK; AMA OLABİLECEK BİR TRANSFER
 
Baba Drenthe, "Şu anda Beşiktaş'la yapmış olduğumuz kesin bir anlaşma yok. Şu anda hiç bir şey kesin değil, kesin ifadalerle konuşamayız. Ama oğlumun Beşiktaş'a transfer olasılığı var. Bu hafta içerisinde ya da önümüzdeki hafta içerisinde gerçekleşebilir, bu mümkün" dedi. 
 
BEŞİKTAŞ'I BİLİYOR; TÜRKİYE'YE SEVİYOR
 
Ludwing Drenthe, "Royston, Beşiktaş ve Türk futbolu hakkında ne düşünüyor?" sorusuna "Beşiktaş'ı biliyor, Türk futbolunu ve İstanbul'u seviyor" yanıtını verdi. Ancak şu an itibariyle Beşiktaş'la kaç yıllık kontrat yapacaklarını bilmediklerini söyledi. 
  
İTALYA VE İNGİLTERE'DEN DE TEKLİF VAR: AMA BEŞİKTAŞ'IN TEKLİFİ DAHA İYİ
 
"Şu anda hiç bir şey kesin değil, ancak kısa süre içerisinde bazı şeyler netleşecektir" diyen Drenthe "İtalya'dan bir teklif var, İngiltere'den de iki takım oğlum için teklif verdi. Ama Beşiktaş'ın diğer tekliflere göre daha iyi olduğunu söyleyebilirim. Emin değilim, fakat Beşiktaş'a transfer olasığı var. Şu anda İstanbul'da değilim; ama İstanbul'a gelme ihtimalim var. Bu hafta içerisinde gelişmelere göre gelebilirim; ama emin değilim" ifadelerini kullandı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler