MUĞLA HABERLERİ

Ortacalı üreticilere ücretsiz fidan dağıtımı

DHA
26.03.2016 - 12:43Son Güncelleme :
DHA

MUĞLA'nın Ortaca İlçesi'nde Dalaman Orman İşletme Müdürlüğü'ne bağlı Ortaca Orman İşletme Şefliği tarafından daha yeşil bir Ortaca için 6 bin badem ve sığla fidanı dağıtıldı.

Orman Bölge Başmüdürlüğü'ne bağlı Gökova Orman Fidanlığı'nda yetiştirilen fidanlar, "Herkesin Bir Ağacı" olsun sloganıyla Ortaca'daki pazar yerinde halka dağıtıldı. Ortaca Orman İşletme Şefi Aydın Ersoy, 3 bin adet badem ile 3 bin civarında sığla fidanı dağıttıklarını söyleyerek "Halkımızın ilgi göstermesi bizleri fazlasıyla memnun etti. Bizler için önemli olan ilçemizin yeşil kalıp, güzel görünmesi. Bundan sonra da çeşitli fidanları ilçemize getirip, halkımıza dağıtmaya devam edeceğiz" dedi.

Cihan KAYA / ORTACA (Muğla), (DHA)

FOTOĞRAF

 

 

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Muğla haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Muğla ilinden Ortacalı üreticilere ücretsiz fidan dağıtımı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Mart 2016 tarihinde saat 12 43’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ortacalı üreticilere ücretsiz fidan dağıtımı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı