« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Örs'e final sözü

55 yaşına giren Başantrenör Aydın Örs, kendisi için sürpriz bir doğum günü partisi veren oyuncularına, ‘‘Bana asıl hediyeyi Avrupa Şampiyonası'nda vermenizi istiyorum’’ dedi. Ay yıldızlılar da, ‘‘Hocam sana söz, final oynayacağız’’ cevabını verdiler.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
SÜRPRİZ KUTLAMA

Avrupa Basketbol Şampiyonası'nın hazırlıklarını sürdüren A Milli Takımımız'ın dün yaptığı antrenmanda sürpriz bir kutlama yapıldı. Ay yıldızlı basketbolcular, 55 yaşına giren Başantrenör Aydın Örs'e doğum günü partisi düzenlediler. Saha ortasına basketbol topu şeklinde bir pasta getiren oyuncular şampanya patlatarak Örs'e, ‘‘Nice mutlu yıllara’’ dediler.

ÖRS DUYGULANDI

Bu sürpriz karşısında bir hayli duygulanan Örs, ‘‘Bana asıl doğum günü hediyesini Avrupa Şampiyonası'nda vermenizi istiyorum’’ derken, oyuncular da, ‘‘Hocam sana söz, final oynayacağız’’ dediler. Daha sonra takım kaptanı Orhun, diğer oyuncuların alkışları arasında doğum günü pastasını Örs'e yedirdi.

HÜSEYİN TAMAM

Öte yandan Maccabi Tel.Aviv’le faks yoluyla 3 yıllık sözleşme imzalayan Efes Pilsenli Hüseyin.Beşok’un İsrail’e transferi kesinleşti. Türkiye Basketbol Federasyonu, Hüseyin'in transferine engel bulunmadığına dair belgeyi İsrail federasyonuna gönderdi. Efes Pilsen Genel Menajeri Engin Özerhun, olaya tepki göstererek, ‘‘Hüseyin'in bizimle yaptığı sözleşmede, 2003 yılına kadar hiçbir yere gidemeyeceği yazıyor. Federasyon böyle bir durumda Hüseyin'in transferine nasıl izin verir, anlamak mümkün değil’’ dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz