Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Örnek olalım

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Fair Play ödülü verilen Erzurumspor Başkanı Polat, ‘‘Kavga ve şiddete son verelim. Alınan sonuçları centilmence karşılayıp, birbirimize dostça, sıcak ve hoşgörü ile yaklaşmamız, taraftarımızı da olumlu etkiliyor’’ dedi.

Birlik olalım

Fair Play'a verdiği önem nedeniyle, Futbol Federasyonu ve Futbol Vakfı tarafından ödüllendirilen Erzurumspor Kulüp Başkanı Cemal Polat sporda birlik ve centilmenlik çağrısı yaptı. Polat, ‘‘Sporda kavgaya ve şiddete son vererek kardeşlik ilan edelim’’ dedi.

Sportmen tavrı

Bugüne kadar ortaya koyduğu sportmen tavır ve olumlu açıklamaları nedeniyle taraflı tarafsız herkesin taktirini kazanan Polat şunları söyledi: ‘‘Bu anlamlı ödülü Erzurumspor camiasına adına almaktan sevinçliyim. Futbolun adaletinde yenilen üzülüyor, yenen seviniyor.

Centilmenlik örneği

Alınan sonuçları centilmence karşılayıp, birbirimize dostca, sıcak ve hoşgörü ile yaklaşmamız, taraftarlarımızı da olumlu yönde etkiliyor. Bu ödülde Erzurumspor'un cefakar taraftarlarının da büyük emeği var. Her maçta olduğu gibi centilmenlik örneğini göstermeye devam edeceğiz.’’ Kadir SABUNCUOĞLU
Bunları da Beğenebilirsiniz