« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Örnek dayanışma

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Altay camiası, takımlarının 1.Lig’de kalması için kenetlendi

Yönetimin, Adana deplasmanı öncesi Buca Gölet'te düzenlediği yemeğe katılan eski başkanlar, yöneticiler, teknik patronlar, futbolcular, Divan Kurulu üyeleri siyah-beyazlı ekibe moral aşıladı.

PRİM DOPİNGİ Zor günlerde her şeye sünger çekerek kenetlenmesini bilen, kurtuluş seferberliği başlatan Altay, Adana deplasmanı öncesi Buca Gölet'te verilen yemekte büyüklüğünü gözler önüne serdi. 200 kişinin davet edildiği yemeğe 145 kişi katıldı. Yönetim, primi 600 milyondan 1,5 milyara çıkardı. Camiadan gelecek katkılarla bu rakamın ikiye katlanması bekleniyor.

DOKUZ ESKİ BAŞKAN Yurt dışında olan Kemal Zorlu ile Esin Özgener'in katılamadığı organizasyonda; eski başkanlardan Mazhar Zorlu, Bayram Dinsel, Ender Türk, Erdoğan Tözge, Abdurrahman Susuzlu, Hayrettin Yorgancıoğlu, Ahmet Ertem, Erdinç Altınyeleklioğlu, Mahmut Özgener'in yanı sıra Divan Kurulu üyeleri, mevcut yöneticiler, eski futbolcu ve teknik adamlar, basın mensupları hazır bulundu.

KURTULUŞ SÖZÜ Bucaspor Başkanı Yusuf Muhafız ile Asbaşkan Ali Timur da, Altay'ı yalnız bırakmadı. Başkan Nafiz Zorlu, ‘‘İzmir'in potansiyelsizliği, sahipsizliği, Altay'ı da ümit edilmeyen bir noktaya getirdi. Biz futbolculara hep destek olduk. Şimdi sıra onlarda. Özveri ve başarı istiyorum’’ dedi. Altay'ı kurtaracakları konusunda söz veren futbolcular bugün Adana'ya gidecek.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler