ÇORUM HABERLERİ

Ormancılık Haftası etkinlikleri çerçevesinde öğrenciler tiyatro ile buluştu

DHA
29.03.2017 - 10:34Son Güncelleme :
DHA

Mustafa ULUSOY/OSMANCIK (Çorum), (DHA) - ÇORUM Orman İşletme Müdürlüğü ve Osmancık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile Dünya Ormancılık Haftasında ilk öğretim öğrencilerini çocuk tiyatrosu ile buluşturdu.

Orman Haftası etkinlikleri kapsamında Osmancık Belediye Kültür Merkezi’nde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün belirlemiş olduğu ilköğretim okullarında orman ve ağaç ile ilgili çocuk tiyatro gösterisi yapılarak orman sevgisini aşılamak, orman yangınlarına karşı duyarlı olmalarını sağlamak ve bu suretle onlarda var olan dinamizmi ormanların korunması yönünde harekete geçirmek amacıyla Osmancıklı öğrencilerin sosyal aktivitelerde bulunulması sağlandı.Çocuk tiyatrosunun sahnelediği oyunları ilgi ve sevinçle izleyen öğrenciler, eğiticiler ve aileler orman teşkilatının düzenlediği organizasyondan oldukça memnun ve mutlu oldukları gözlendi.FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çorum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çorum ilinden Ormancılık Haftası etkinlikleri çerçevesinde öğrenciler tiyatro ile buluştu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Mart 2017 tarihinde saat 10 34’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ormancılık Haftası etkinlikleri çerçevesinde öğrenciler tiyatro ile buluştu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı