« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Orman seçilirse hoca Schaaf

Beşiktaş Yönetimi 14 yıl boyunca W. Bremen’i çalıştıran tecrübeli hoca ile söz kesti. Başkanın değişmemesi halinde sözleşme imzalanacak.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

SEÇİM sürecinde olduğu için transferler konusunda somut adımlar atmakta zorlanan Beşiktaş’ta yeni hocanın kim olacağı henüz netleşmese de, Alman Thomas Schaaf’tan haber bekleniyor.
Fikret Orman’ın, Samet Aybaba’dan boşalan teknik direktörlük koltuğu için Werder Bremen ile yollarını ayıran Thomas Schaaf ile prensipte anlaştığı öğrenildi. 1999’dan bu yana Bremen’i çalıştıran 52 yaşındaki Alman hoca Orman’ın tekrar seçilmesi halinde yeni teknik direktör olacak.

BREMEN’DEN BAŞKASINI GÖZÜ GÖRMEDİ

GÖZÜNÜ adeta Werder Bremen’de açan Thomas Schaaf, oyunculuk kariyerini de teknik direktörlük kariyerini de yeşil beyazlı ekipte oluşturdu. 1978-95 arasında Werder’in formasını giyen Schaaf, 1999’da kulübün teknik direktörlüğüne getirildi. 2003-04 sezonunda W.Bremen’in Bundesliga şampiyonluğuna taşıyan 52 yaşındaki Alman hoca 2008-09 ise son UEFA Kupası’nda final oynadı. Schaaf, Kadıköy’deki finalde Mirecea Lucescu’nun S. Donetsk’ine kaybetmişti. Schaaf, 25 yıllık Bremen kariyerini bu sezon noktaladı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz