BALIKESİR HABERLERİ

Orman Bölge Müdürlüğünde Değerlendirme Toplantısı

IHA
12.10.2015 - 12:54Son Güncelleme :

BALIKESİR ORMAN BÖLGE MÜDÜRÜ HÜSEYİN YALÇIN

IHA

Balıkesir Orman Bölge Müdürlüğü 2015 yılı Eylül ayı genel değerlendirme toplantısı Çanakkale’de gerçekleştirildi. Bölge Müdürü Hüseyin Yalçın’ın başkanlığında düzenlenen toplantıya Bölge Müdür Yardımcısı, Şube Müdürleri, İşletme Müdürleri ve Fidanlık Müdürü katıldı.
Balıkesir Orman Bölge Müdürü Hüseyin Yalçın yaptığı konuşmada “Bölge Müdürlüğümüzün tüm ormancılık faaliyetlerini ele aldığımız, genel değerlendirme toplantısını her ay düzenli olarak yapmaktayız. Bu toplantıda, 2015 yılının faaliyetleri ve gerçekleşmeleri değerlendirilecek aynı zaman da 2016 yılı programlarımızla ilgili yapılanlar da ele alınacaktır. Programlarımızın gerçekleşmeleri konusunda hangi aşamada olduğumuzu görmemiz açısından bu toplantıların önemi aşikârdır. Tüm faaliyetlerimizde hedeflerimizi tutturmamız gerekir. Programlarımızın tam olarak gerçekleşmesi için herkesin üzerine düşen sorumluluğu yerine getireceğine yürekten inanıyor ve gayretlerinizi bekliyorum” dedi.
Konuşmanın ardından 2015 yılı faaliyetleri ile 2016 yılında yapılması planlanan konular masaya yatırıldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Balıkesir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Balıkesir ilinden Orman Bölge Müdürlüğünde Değerlendirme Toplantısı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 12 Ekim 2015 tarihinde saat 12 54’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Orman Bölge Müdürlüğünde Değerlendirme Toplantısı haberi güncellenecektir.

  BALIKESİR NAMAZ VAKİTLERİ
  18 Ekim 2017, Çarşamba
  • İmsak
   05:36
  • Guneş
   07:14
  • Öğle
   13:05
  • İkindi
   16:08
  • Akşam
   18:34
  • Yatsı
   20:00
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı