ÇANAKKALE HABERLERİ

Orman Bölge Müdürlüğü Değerlendirme Toplantısı Çanakkale’de Yapıldı

IHA
15 Ekim 2015 - 11:12Son Güncelleme : 15 Ekim 2015 - 11:13

ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI ÇANAKKALE'DE YAPILDI

IHA

Balıkesir Orman Bölge Müdürlüğü 2015 yılı Eylül ayı genel değerlendirme toplantısı Çanakkale’de yapıldı.
Bölge Müdürü Hüseyin Yalçın başkanlığında düzenlenen toplantıya Bölge Müdür Yardımcısı, Şube Müdürleri, İşletme Müdürleri ve Fidanlık Müdürü katıldı. Bölge Müdürü Hüseyin Yalçın, açılış konuşmasında, “Bölge Müdürlüğümüzün tüm ormancılık faaliyetlerini ele aldığımız, genel değerlendirme toplantısını her ay düzenli olarak yapmaktayız. Bu toplantıda, 2015 yılının faaliyetleri ve gerçekleşmeleri değerlendirilecek aynı zaman da 2016 yılı programlarımızla ilgili yapılanlar da ele alınacaktır. Programlarımızın gerçekleşmeleri konusunda hangi aşamada olduğumuzu görmemiz açısından bu toplantıların önemi aşikârdır. Tüm faaliyetlerimizde hedeflerimizi tutturmamız gerekir. Programlarımızın tam olarak gerçekleşmesi için herkesin üzerine düşen sorumluluğu yerine getireceğine yürekten inanıyor ve gayretlerinizi bekliyorum” dedi.
Açılış konuşmasının ardından toplantıya katılan her birim, 2015 yılı program ve gerçekleşmeleri, 2016 yılı programları ile ilgili yapılanlar hakkında söz aldı. Yapılan faaliyetler tek tek gözden geçirilerek irdelendi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Çanakkale haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Çanakkale ilinden Orman Bölge Müdürlüğü Değerlendirme Toplantısı Çanakkale’de Yapıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 15 Ekim 2015 tarihinde saat 11 12’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Orman Bölge Müdürlüğü Değerlendirme Toplantısı Çanakkale’de Yapıldı haberi güncellenecektir.

  ÇANAKKALE NAMAZ VAKİTLERİ
  22 Ağustos 2017, Salı
  • İmsak
   04:36
  • Guneş
   06:25
  • Öğle
   13:28
  • İkindi
   17:14
  • Akşam
   20:10
  • Yatsı
   21:45
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı