« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Orman’a kınama!

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
BEŞİKTAŞ Yönetim Kurulu dün internet sitesinde yaptığı açıklamada yönetici ve Dernekler Komitesi Başkanı Bülent Deriş ve Güven Kulabaş’ın kulübe hiç bir borçları olmadığını belirterek sahip çıktı. Yönetim kurul ayrıca muhalefet lideri Fikret Orman’a da tepki göstererek şöyle denildi:

"Geçmişten bu yana zaman zaman aynı sistemin işlediği, bu hususlarda Sayın Fikret Orman’ın da içinde bulunduğu yönetimlerce de ve kendisi tarafından da aynı şekillerde işlem yapıldığı kayıtlarda var iken, Fikret Orman’ın katıldığı programda ekranda belirtilen konuları sanki hayatında ilk defa duyuyormuş gibi mimikler takınması ve ’Bu duyduklarımdan utanıyorum’ gibi ifadeler kullanması ve davranışları, gayri samimi, nifak sokucu, utanç verici olarak bulunmuştur.

Kulübümüzün işleyişi içerisinde yıllardır sürdürülen sistem gereği, Yönetim Kurulu Üyelerimiz’in borçları veya alacakları oluşmaktadır. Bu borçlar veya alacaklar dönem içerisinde nakten veya vadeli olarak kendilerinden tahsil edilmekte ya da kendilerine ödeme olarak yapılmaktadır."

Bunları da Beğenebilirsiniz