Ege Haberleri

EGE

  Orkide, dünya markası olma yolunda ilerliyor

  İZMİR, (DHA)
  31 Temmuz 2012 - 00:00Son Güncelleme : 30 Temmuz 2012 - 16:03

  İzmir merkezli Küçükbay Yağ ve Deterjan Sanayi A.Ş., İstanbul Sanayi Odası’nın açıkladığı Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Raporu’nda 117’nci sırada yer aldı.

  Orkide yağlarının üreticisi İzmir merkezli Küçükbay Yağ ve Deterjan Sanayi A.Ş., İstanbul Sanayi Odası’nın açıkladığı Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu Raporu’nda 16 basamak yükselerek 117’nci sırada yer aldı. Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Küçükbay, ‘dünya markası’ olma yolunda büyük aşama kaydettiklerini, sloganlarının “Kaliteli ürünü en uyun fiyatlarla tüketiciye ulaştırmak” olduğunu söyledi.

  Küçükbay, “Teknolojik gelişimde dünya standartlarını gecikmeden uyguladık. İç pazar tüketicimiz kadar dış pazar müşterilerimize de en iyi hizmeti sunduk. Seçkin personelimizin katkıları, üst düzey yönetimimizin üstün performansı, doğru tercihlerimiz bizi başarıya taşıdı. Ticarette hesap adamı olmak gerekir. Ar-Ge’ye verdiğimiz hassas değerle, kaliteli ürünü, en uygun fiyata tüketicimize ulaştırdık. Hükümetimizin ciddi kararlarıyla daha çok çalışarak, aynı hizmeti sunmaya devam ediyoruz. 118 ülkede tercih edilen ürünlerimiz ‘Orkide’ markasıyla dünya da tescil edildi. Bu gurur sadece bizim değil, ülkemizindir. ‘Güzel İzmir’imizi’ başarıyla temsil etmekten büyük keyif alıyoruz. 2012 ihracat hedefimiz 150 milyon dolar” dedi.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı