Gündem Haberleri

GÜNDEM

  "Orjinalini alabilecek durumum yok''

  DHA
  10.08.2009 - 00:00 | Son Güncelleme: 10.08.2009 - 09:45

  MUĞLA´nın Marmaris İlçesi´nde İzmirli şarkıcı Altay, Alem Bar´da sahne aldı.

  Programı öncesinde kuliste basın mensuplarının sorularını yanıtlayan İzmirli sanatçı, ``Ne varsa yerli de var. Bizim izleyici kesimimiz yerli turistler ve ben inanıyorum ki yerli turistler mekanlarda yabancıdan daha fazla para harcıyor'' dedi. Bir gazetecinin, ``Kolunuzdaki saat çakma mı?'' sorusuna ``Çakma abi orjinalini alabilecek durumum yok'' diye yanıt verdi.

  Yaklaşan Ramazan ayı nedeniyle konserlere hız verdiklerini belirten Altay, ``Ramazan´a az kaldı. Turnemizin son demlerindeyiz. Marmaris´e sık sık geliyorum. Burası artık benim kendi mekanım gibi oldu'' dedi. Altay, bir gazetecinin ``Marmaris´e karşı özel sevginiz nereden geliyor?'' sorusuna ise ``Marmaris´e karşı özel sevgimiz tamamen duygusal'' diye yanıtladı. Yeni albümü hakkında da bilgi veren Altay, ``Yeni albüm çıkalı 2 ay oldu. Çıkış parçası olan ´Sana Bayılıyorum´ isimli şarkıya klip yapacağız. Satışlarımız iyi her şey gayet güzel gidiyor'' dedi.     

  Gazetecilerin soruları bittikten sonra eline mikrofonu alan Altay gazetecilere Marmaris hakkında sorular sormaya başladı. Gazetecilerden Marmaris hakkında bilgi almaya çalışan Altay yaptığı röportaj sonrası kuliste gazetecilere içki ısmarladı.                      

   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı