Futbol Orhan Şam'a sürpriz parti
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Orhan Şam'a sürpriz parti

Yasaklı madde kullandığı gerekçesiyle tedbirli olarak Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na (PFDK) sevkedilen ve 50 günlük süre zarfının ardından Türkiye Doping Kontrol Merkezi'nin daha önce yaptığı analiz sertifikalarının geçersizliğini bildiren yeni analiz sertifikaları uyarınca hakkındaki idari tedbir kararı kaldırılan Gençlerbirliği'nin başarılı defans oyuncusu Orhan Şam'a eşi Gülşah ve takım arkadaşı Murat Kalkan, "Aramıza Hoşgeldin" partisi düzenledi.

Ankara Çayyolu'nda bulunan bir lokantada düzenlenen sürpriz partiye Gençlerbirliği Kulüp Saymanı Halil Erkman, yöneticilerden Emin Eryılmaz ve Kemal Yurttakalan, teknik direktörü Ralf Zumdick, futbolcular ile eşleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Orhan Şam'ın takım içerisindeki yakın arkadaşı Murat Kalkan ile eşi Gülşah'ın düzenlediği partide bütün davetliler yüzüne "Orhan Şam maskesi" taktı. Habersiz olarak partiye katılan Orhan Şam, kendisi için yapılan organizasyon karşısında şaşkınlığını gizleyemezken duygulu anlar yaşadığı ve gözlerinin dolduğu gözlendi. Sürpriz partinin sonunda ise Orhan Şam için hazırlanan sinevizyon gösterisi davetlilere izlettirildi.

BAŞARILI FUTBOLCU ŞAM: "BANA İNANAN VE GÜVENENLERE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM"

Kendisi için böyle bir organizasyon beklemediğini belirten genç defans oyuncusu Orhan Şam, "Tekrar futbola döndüğüm için çok mutlu oldum ve bu sürpriz parti mutluluğumu iki kat arttırdı. Eşime minnet borçluyum. İyiki kendisiyle evlenmişim. Murat Kalkan'a da çok teşekkür ediyorum. 7 senedir onunla herşeyimizi paylaşıyoruz. Takım arkadaşlarıma, yöneticilerime, aileme ve dostlarıma bana inanıp güvendikleri için çok teşekkür ediyorum. Allah hiçbir futbolcuya aynı olayı yaşatmasın" ifadelerini kullandı.

ORHAN ŞAM'IN EŞİ GÜLŞAH: "EŞİMİN GÜLÜŞÜNÜ ÖZLEMİŞTİM VE BUGÜN ONU TEKRAR GÖRDÜM"

Elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığını ve ortaya güzel bir parti çıktığını dile getiren Orhan Şam'ın eşi Gülşah, "50 günlük bir süreçten geçtik. Çok yıprandık ve çok üzüldük. Orhan'ın gözlerinin gülmesini özlemiştim ve bunu bugün tekrar gördüm" şeklinde konuştu. 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle