« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Orhan Kaynar: Yazıklar olsun

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Orhan KAYNAR

Bir takımda star oyuncular çok önemlidir. Bunu dün akşam çok net gördük. Hami ve Gökdeniz gibi klas oyuncularından yoksun Trabzonspor, sahada hemen hemen hiç yoktu. Doğru dürüst iki pas yapamadılar. 3-5 gol pozisyonu buldular ama, onu da yumuşak vuruşlarla dışarı attılar.

Denizlispor'a gelince... Son 10 gündür doğru dürüst idman yapmayan Coulibaly, attığı iki golle Trabzonspor'u darmadağın etti dersek, kimse yadırgamasın. Hele hele Tolunay'ın müthiş oyununa Timuçin de ayak uydurunca, zaten sezon başından beri defans zaafı olan bordo mavililer tam anlamıyla dağıldı.

Bu hezimette suçlu olan, sahada forma giyip de transfer zamanı gelince milyonlarca dolardan dem vuran oyunculardır. Olacak iş değil... Sanki bir hafta önce Gaziantepspor karşısına dikilen ve bulduğu gollerin yanı sıra en azından üç katı gol kaçıran Trabzonspor gitmiş, yerine başka bir takım gelmişti.

HER MAÇ AYRI GÖRÜNTÜ

Artık bu maçla ilgili söylenecek birşey yok. Bordo mavililer her nedense bir türlü sahada istenilen oyununu sergileyemiyor. Daha da önemlisi her hafta değişik görüntü çiziyor. Hami ve Gökdeniz bir kez daha görüldü ki, bu takımın herşeyi... Artık bundan sonra yapılması gereken, ilk yarıyı en az kayıpla kapatıp, geleceğe düşünmek olmalıdır. Aksi halde dünkü onbir, Trabzonspor'u hedeflerine sürükleyebilecek bir ekipten ziyade, adeta frene basan bir kadro gibi gözüktü. Bu arada genç hakem Sabahattin Bitirim'i de kutlamak gerekir. Zaman zaman sertleşen oyunu çok iyi kontrol altına aldı. Ve mükemmel bir maç yönetti.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler