« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Orhan Kaynar: İstenince oluyor

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Orhan KAYNAR

Gerçekten yazacak o kadar şey var ki... Ama maalesef bu köşeye sığmayacak. Denizlispor maçında, adeta dökülen bordo mavililer, dün akşam kupa maçında öylesine bir futbol sergiledi ki, herkes gibi biz de şaşırdık. Önce maçın kahramanlarını söyleyeyim.

Sahanın yıldızları Gökdeniz, Zafer ve Erhan Namlı'ydı. Bu arada Lange'yi de gözardı etmeyelim. İki golün kahramanı Lange, takımına turu getiren isimdi. Erhan Namlı ise, attığı golle bu turu adeta cilaladı. Orhan ile kaleci Metin’in hakkını yememek lazım.

KAÇANI SAYAMADIM

Gaziantepspor'da müthiş bir düşüş var. Batista'nın Trabzonspor defansını ipe dizer gibi geçerek attığı gol ise alkışlanacak bir olaydı. Ancak, şu kadarını söyleyeyim, Trabzonspor 3 gol attı ama kaçırdıklarını ben de sayamadım. Öyle ki, rakibi 5'e 2 bile yakaladı ama bir türlü skoru arttıramadı.

Özetlersek, Trabzonspor'daki tartışmalar, dün akşam gelen turla yeniden noktalandı. Açık söylüyorum, aynı futbolu bordo mavililer Galatasaray maçında da tekrarlarsa lige yeniden sarılabilir. Bana göre bunu başarabilmeleri için de yeterli kadro mevcut ve dahası gözleyebildiğim kadarıyla bu oyuncular, artık yüreğini ortaya koyabiliyor. Bu da çok önemli bir gelişme.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz