GeriSpor Orhan Kaynar: Altın çocuk
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Orhan Kaynar: Altın çocuk

Orhan KAYNAR

Trabzonspor, Hamburg karşısında ve de kendi evinde 2-0 mağlup duruma düştüğü an skoru eşitlemekte gecikmedi. Çok açık söylüyorum, beni skor ilgilendirmiyor ama Trabzonspor'daki değişim, yeniden yapılanma gerçekten kendini gösteriyor.

Yeboah ve Hollerbach'ın gollerinden sonra 2-0 yenik duruma düşmesine rağmen gerçekten Trabzonspor rakip kalede anormal şekilde bir baskı yarattı. Az önce söylediğim gibi ben İnter Toto'yu, ne de UEFA'yı düşünüyorum. Ama bu Trabzonspor'un genç kadrosuyla ligde fırtına gibi eseceği kesin.

Hami transfer edildi, çok eleştiriler yapıldı. Ama dün akşamki maçta Hami kendini gösterdi. Biri frikikten diğeri yeteneğinden kaynaklanan iki gole imzasını attı.

TARAFTARA BRAVO

Bir sözüm daha var, o da Trabzonspor taraftarına. Onları gönülden kucaklıyorum. Avni Aker Stadı'nı tıklım tıklım doldurdular ve 90 dakika yerlerinde durmadılar. Bu Trabzonspor'un eski günlerine dönüşünün apaçık bir mesajı. Ve sanıyorum bu sezon bu mesaj sahaya yansıyacak, Trabzonspor da layık olduğu yere gelecektir.

Bundan sonraki maç, daha doğrusu rövanş ne olur diye sorarsanız, açık söylüyorum; bu Trabzonspor'un kıblesi belli değil. Maçın skoru her ne olursa olsun Trabzonspor'un rakip sahada Hamburg ile boğuşacağı kesin. Trabzonspor nasıl Peruggia'yı deplasmanda elediyse, Hamburg'u da elemesi sürpriz sayılmasın.
Yorumları Göster
Yorumları Gizle