ERZURUM HABERLERİ

Orhan Deligöz: “Türkiye’de Terör Belası Kalmayacak”

IHA
30.10.2015 - 13:26Son Güncelleme :

DELİGÖZ KARAÇOBAN'DA

IHA

AK Parti Erzurum Milletvekili adayı Orhan Deligöz, seçim çalışmalarına Erzurum Karayazı ve Karaçoban ilçelerin de devam etti.
Karayazı esnafını ziyaret eden Orhan Deligöz, esnafın istek ve temennilerini dinleyerek 1 Kasım seçimleri için destek istedi.
Karayazı’ya bağlı Gültepe, Göksu Elmadağ ve Cebi mahallelerini ziyaret ederek vatandaşlara 1 Kasım seçimlerinin önemini anlatan Orhan Deligöz, vatandaşlara yaptığı konuşmada “Güvenlik sorunun olmadığını artık huzur için halkımız sandığa gidecek iradesine sahip çıkacak inşallah. HDP’nin oyuna gelmeyin kürt kardeşlerim onlar sizin hakkınızı savunmuyor. Halkımıza hizmet AK Parti ile geldi böyle de devam edecek” dedi
Seçim gezisine Karaçoban’da devam eden Orhan Deligöz, AK Parti Karaçoban İlçe Teşkilatını ziyaret edip seçim çalışmaları hakkında bilgi aldı. Deligöz, "7 Haziran’dan sonra burada görev yapmak zordu sizler için biliyorum ama artık güvenlik sorunu yok. Kimsenin gözü arkada kalmasın devlet tüm kararlığıyla terörü ve destekçilerini etkisiz hale getirmek için sabah akşam çalışıyor barış AK Parti ile gelecek. "Terör bitecek kardeşliğimiz sürecek. İlk Günkü Aşkla diyerek çıktığımız bu yolda alnımız ak boynumuz dik bir şekilde tek başına iktidar olacağız sizlerin de desteğini bekliyoruz. Artık teröre iyi niyet yok. HDP’nin Kürtlerin hakkını falan savunduğu yok dostlarım oyuna gelmeyelim” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Erzurum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Erzurum ilinden Orhan Deligöz: “Türkiye’de Terör Belası Kalmayacak” hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Ekim 2015 tarihinde saat 13 26’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Orhan Deligöz: “Türkiye’de Terör Belası Kalmayacak” haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı