"Cenker Tezel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Cenker Tezel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Cenker Tezel

Organize İşler’i izlediler

Mustafa Altıoklar ile kızı Aryasu’ya cumartesi günü Akmerkez’de rastladık.

Ünlü yönetmen "Uzun zamandır kızımla birlikte sinemaya gitmemiştik, bugünü birbirimize ayırdık. Önce birlikte bir şeyler yedik, birazdan da ’Organize İşler’ filmini seyretmek için sinemaya gireceğiz" dedi. Baba-kız, film saatine kadar da Akmerkez’de dolaşarak vakit geçirdi.

Bayramda İzmir’de

Önümüzdeki günlerde yeni albümünü çıkaracak olan Banu Zorlu, bayramı çalışarak geçirecek. Bayramın ikinci ve üçüncü günü İzmir’in ünlü kulüplerinden Le Kule’de sahneye çıkacak olan Zorlu, Metin Özülkü tarafından hazırlanan albümünden şarkıları da ilk kez İzmirlilere okuyacak. Ocak sonunda albümünü çıkaracağını söyleyen şarkıcı, "Yaklaşık iki yıldır bu albüm için çalışıyoruz. Çok iyi bir iş çıkardığımızı düşünüyorum. İlk klibimizi de Rafet El Roman çekecek" dedi. Bayi toplantılarının aranan ismi haline gelen Banu Zorlu, sahnede söylediği yabancı dildeki şarkılarla da beğeni topluyor.

Hong Kong yolcuları

Uzun zamandır ortalarda görünmeyen ve basından köşe bucak kaçan Aysun Kayacı ile Fatih Aksoy, cumartesi günü havaalanında objektifimize takıldı. Çift uzun bayram tatilini değerlendirmek için bir haftalığına Hong Kong’a gitti. Aksoy, tatillerini nerede geçireceklerini açıklamayıp "Kimseye söylemedik, size de söylemeyeceğiz" dese de, elinde tuttukları broşürlerden çiftin Hong Kong Voyager Hotel’de kalacağı ortaya çıktı.

Arto’yla eğlendi

Ü
nlü güreşçi Hamza Yerlikaya, önceki akşam Arto’nun program yaptığı Etiler’deki Şamata Bar’daydı... Yerlikaya, sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendi. Kendisini dinlemeye gelenler arasında Yerlikaya ’nın olduğunu söyleyen Arto, bir ara Milli güreşçinin yanına giderek ona mikrofon da uzattı. Ancak Hamza Yerlikaya Arto’nun ısrarlarına rağmen şarkı söylemeye yanaşmadı ve ona sadece alkışlarıyla eşlik etti.
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI