Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

Orduspor'un eksiği takım yönlendirecek beyin

Orduspor, Trabzonspor ile yaptığı hazırlık maçını 2-1 kaybederken, takımda noksan olduğu yerin orta alan olduğu belirlendi.

Geçen sezon oyunu hem idare eden, hem de takımı ateşleyen  Gosso'nun yokluğu ortaya çıktı. Maç sonrasında yönetim ile görüşen Hector Cuper, takımı saha içinde yönetecek bir kişiye ihtiyaç olduğunu söyledi..

Lig öncesinde takımda hazır olan oyuncuların başında, Kelede Fonerzzi geliyor.

Bu sezon geçen yıldan daha iyi olduğunun sinyallerini veren futbolcu hataları tekrarlamayacağını gösterdi.

Garcia ise, artık defansın sağ kanadında değil,  merkez savunmada iyi oynadığını vurguladı.

Geçen sezon kanatlarda sıkıntısı olan Orduspor'da bir sol kanata transfer edilen Umbides, zamanın kendisi için daha ilaç olacağını söyledi.

Manisaspor'a alınan Nizamettin'in yeni takımı Orduspor'a göz kırptı. Takım içinde uyumu çabuk kavrayan Nizamettin,  rahat bir şekilde oynayabileceğini gösterdi...

Galatasaray'dan alınan Stancu, artık resmen Orduspor'lu olduğunu göstermek için çalışıyor.. Stancu bu sezon attığı gollerden daha fazlasını çıkartacağının sinyanlerini verdi.

Geçen sezon kiralık olarak gelen Hasan Kabze'nin bu yıl gol starları arasında yer alacağı kesin. Çünkü  kendisinin oynadığı futbolla yetinmediğini artık kendisi de biliyor...

Orduspor'un  eksiği, takımı ve orta alanı yönlendirecek bir " Beyin"
X