« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Orduspor'da 6 maç seyircisiz oynama cezasına tepki

İkinci Futbol Ligi (A) Kategorisi'nde mücadele eden Orduspor'da, teknik direktör Yücel İldiz, “Tüm zorluklara rağmen aldığımız puanlar bizim için başarıdır” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Yücel İldiz, yaptığı açıklamada, Futbol Federasyonu ve Tahkim Kurulu'nun geçen yıl Eskişehirspor maçında çıkan olaylar nedeniyle toplam 6 maç seyircisiz oynama cezasının kendilerine karşı yapılmış çok büyük bir haksızlık olduğunu öne sürdü.

6 maç seyircisiz oynama cezasının 4'ünü geride bıraktıklarını kaydeden İldiz, “Bu hafta Gaziantep Büyükşehir Belediyesi maçıyla bunun 5.'sini de tamamlayacağız. Orduspor'a Türkiye tarihinde görülmemiş ceza verenlerin, çok daha büyük olaylar karşısında verdiği cezalar ortada. Bizim bu konuda elimizi kolumuzu bağlamaya kalkanlara karşı, bu ligde iyi bir mücadele veriyoruz. Bu mücadelemizi de sürdüreceğiz” dedi.

Tüm zorlukları aşacaklarına inandığını belirten İldiz, “Tüm zorluklara rağmen aldığımız puanlar bizim için başarıdır. Özellikle takıma yeni adapte olan futbolcularımızın form durumunun iyileşmesi ile çok daha iyi olacağız” diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz