« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Orduspor'da 3 bin kombine satıldı

Orduspor Kulübü basın sözcüsü Levent Yıldırım, yaklaşık 3 bin kombine bilet satıldığını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Yıldırım, Vali Kemal Yazıcıoğlu Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, mor-beyazlı ekibin transfer çalışmaları ve kombine bilet satışları hakkında değerlendirme yaptı.

Orduspor'un çok iyi bir takım oluşturduğunu belirten Yıldırım, “Transfer sezonunu çok iyi bir şekilde geçirdik. Hocamızın eksik gördüğü mevkilerdeki yerleri yeni transferlerle, zaten güzel ve güçlü olan Orduspor'u daha da güçlendirdik. Seyir zevki veren Orduspor'un yeni transferlerle seyircilerimizi, taraftarlarımızı daha da mutlu edeceğine inanıyoruz” dedi.

-Transfer çalışmaları-

Bursaspor Kulübü'nden İbrahim Kaş'ın kiralık olarak transferi konusunda oyuncuyla her konuda anlaştıklarını, ancak kulüple ufak pürüzlerin kaldığını ifade eden Yıldırım, “Orduspor olarak oyuncunun kendisiyle tüm anlaşmalara vardık. Ancak oyuncunun kulübüyle ufak, tefek pürüzler var. Bu pürüzler de giderilme aşamasında. İnşallah İbrahim Kaş ve yeni transferlerimizle Orduspor'u daha güzel ve güçlü bir şekilde izlemeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Yıldırım, kombine bilet satışlarının 14 Eylül'de biteceğini hatırlatarak, şunları kaydetti: “Yaklaşık 3 bin kombine satıldı. Taraftarlarımızı takımımıza destek vermeye bekliyoruz. Elbette biz yönetici olarak çalışıyoruz, destek veriyoruz takımlarımıza. Taraftarlarımızın ve 'Ordusporluyum' diyen herkesin de Orduspor'a destek vermeleri en büyük arzumuz. Zaman birlik ve beraberlik zamanıdır. Biz hedefimizi ortaya koyduk. Lütfen herkes de bu hedefe doğru inancını pekiştirsin.”

Bunları da Beğenebilirsiniz