« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Orduspor için yeni marşlar hazırlanıyor

26 yıl aradan sonra geçen sezon Süper Lig'e çıkan Orduspor, bu sezon taraftarların hazırlayacağı kalıcı marş ve yeni tezahüratlarla destek alacak.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
“52 Gençlik” taraftar grubunu kurmaya hazırlanan 52 Genç Taraftarlar Derneği Başkanı Murat Aydın, Orduspor'un kalıcı marşını ve yeni tezahüratları oluşturmak üzere çalışmalara başladı.

Dernek başkanlığının yanı sıra amigoluk yapan Aydın, yaptığı açıklamada, takımlarını yeni sezonda en iyi şekilde desteklemek için hazırlandıklarını söyledi.

Taraftar grubu olarak yeni bir oluşum içerisinde olduklarını anlatan Aydın, “Bu oluşum içerisinde '52 Gençlik' adı altında taraftar grubu kuracağız. Bunun için kulübün yöneticileriyle de görüşmelerimiz olacak. Grubumuzla ilgili çalışmalarımız devam ediyor” dedi.

Ordu Belediyesi bando takımından alacakları destekle yeni sezonda takımlarını tribünde en iyi şekilde desteklemeyi düşündüklerini vurgulayan Aydın, şöyle devam etti: “Bando takımından bize gelecek destekle Orduspor'un marşlarını seslendireceğiz. Şehrimizin gençleri ve öğrencileri de bando takımının müzik çalışmalarının içinde olacak. Böylelikle tribünlerde güzel bir atmosfer yakalayacağımızı düşünüyorum. Beşiktaş, Bursaspor, Eskişehirspor, Trabzonspor taraftar grupları gibi bizler de iyi bir oluşum içerisinde olmayı istiyoruz. Orduspor'u layık olduğu yere getirmek için tribündeki görevimizi yerine getirmek adına elimizden gelen gayreti göstereceğiz. Bu anlamda da kulüp başkanımız ve yöneticilerimizden destek bekliyoruz.”

“Avrupa hedefi için desteğimizi en iyi şekilde vermeye gayret edeceğiz”

Aydın, müzikle uğraşan Orduluların katkısıyla yeni bir marş oluşturacaklarını belirterek, “Grubumuzla birlikte derneğimizde marş ve tezahürat oluşturma adına çalışmalar yapacağız. Bu çalışmalar sırasında müzikle uğraşan büyüklerimizden de destek alacağız. Skor iyi olmasa da takımımızın aleyhine değil, lehine destek vermeyi hedefliyoruz. Orduspor'un Avrupa hedefi için desteğimizi en iyi şekilde vermeye gayret edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Bunları da Beğenebilirsiniz