« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Orduspor 44. yılını kutluyor

Başkan Nedim Türkmen önce İstanbullu hemşerilerine, sonra da yurt dışında yaşanyan Türk vatandaşlarına seslenerek Bayrağı açtı: "Her Ordulu'nun ellerini cebe atma zamanı geldi."

İlhan Söyler
SON GÜNCELLEME
Bank Asya 1. Lig bu hafta başlıyor...  Süper Lig'e çıkmak için savaş veren Orduspor bu hafta kendi sahasında K. Erciyes ile ilk adımını atacak...
Kulüp Başkanı Nedim Türkmen ikinci yarı için tüm Ordusporlulara çağrı yaparak bayrağı açtı... Önceki gün İstanbul'da yaşayan tüm Ordulu hemşerilerine bir yemek verdi ve "44'üncü yılımızı kutluyoruz, her Ordusporlu'nun artık elini cebine atma zamanı geldi. Karadeniz'in incisi biz Ordulular olarak hepimiz tek vücut olmak zorundayız. Türkiye'nin tüm illerinde bulunan Ordulu vatandaşlarımızı gezip hem takımımızı hem de  ilimizi  dünyaya tanıtmak bizim için bir görevdir. "dedi.
Bu arada Ordu Valiliği de bir  kampanya hazırlığı içinde olduklarını, bunun dışında "Orduspor için 1 lira" kampanyasını başlattıklarını da hatırlatan Nedim Türkmen,"Orduspor için 1 lira" sloganını yeni başlattık, hızlı bir şekilde gidiyor. Valiliğimiz de Orduspor için yeni bir hazırlık içinde. Onu da yakında  tüm Ordulu hemşerilerimize  duyaracağız. Orduspor 44. yılını kutlarken,  şampiyonluk ve Süper Lig'e çıkmak için el ele vereceğiz"

Bunları da Beğenebilirsiniz