« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ordu'nun hedefi madalya

Ordu Belediyesi Atıcılık Takımı sporcusu Cevat Karagöl, “Ordu Belediyesi Atıcılık Takımı olarak Aksaray'da düzenlenecek şampiyonada her zaman olduğu gibi madalya kazanmayı hedefliyoruz” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Milli sporcu Karagöl, Aksaray'da 19-22 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek Atıcılık Havalı Silahlar Türkiye Şampiyonası'nın hazırlıklarını Ordu'da sürdürdüklerini söyledi.

Şampiyonada takım olarak dereceler elde etmeyi hedeflediklerini ifade eden Karagöl, “Hedefimiz takım halinde iyi bir derece alarak madalya kazanmak. Bunun için de yoğun şekilde çalışıyoruz” dedi.

Şampiyona için yarın yola çıkacaklarını da vurgulayan Karagöl, “Atıcılık Havalı Silahlar Türkiye Şampiyonası'na Ordu Belediyesi Atıcılık Takımı olarak 10 sporcu ile katılacağız. Yarışmada tabanca ve tüfek olmak üzere iki ayrı kategoride yarışacağız. Ordu Belediyesi Atıcılık Takımı olarak Aksaray'da düzenlenecek şampiyonada her zaman olduğu gibi madalya kazanmayı hedefliyoruz” diye konuştu.

Karagöl, şampiyonaya kendisinin yanı sıra yine milli sporcu Çağla Baş ile Yunus Ali Beyaz, Ayhan Tekneci, Anıl Temiz, Elif Köymen, Sevgi Bebek, Şeyma Nur Emeksiz, Erkan Çakmakçı ve Aykut Bayram'ın da katılacağını kaydetti.

Bunları da Beğenebilirsiniz