« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ordululara destek çağrısı

Orduspor Kadın Hentbol Takımı Antrenörü Orhan İlerisoy, “Orduluların desteğiyle maçlarda iyi sonuçlar alacağımızı düşünüyorum” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Karadeniz temsilcisi, Vali Kemal Yazıcıoğlu Spor Salonu'nda yeni sezon çalışmalarını sürdürüyor.

Antrenör Orhan İlerisoy, gazetecilere yaptığı açıklamada, yeni kurulan bir takımda görev almanın kendisi açısından zor ve heyecan verici olduğunu vurgulayarak, “Yıllardır genç takımlarla çalışıyorum. Bundan dolayı gençlerden kurulu takımla çalışmak hem zor, hem de heyecan verici” diye konuştu.

Takımın genç ve tecrübeli oyunculardan oluştuğuna dikkati çeken İlerisoy, şöyle devam etti:
“Kendi kategorilerinde milli takımlarda yer alan oyuncular. Ama oyuncularımızın yaşları küçük. Bu oyunculara ablalık yapsın diye tecrübeli 4 yabancı oyuncular aldık. İnşallah bu sene Orduspor'u ligde tutup, önümüzdeki yıl da Avrupa kupalarında yer alacak bir ekip oluşturmayı hedefliyoruz. Orduluların desteğiyle maçlarda iyi sonuçlar alacağımızı düşünüyorum. Süper Lig'de Ordu'nun bir takımı olması hem tanıtım hem de spora olan ilginin gelişmesi açısından güzel bir durum.”

Hazırlık kampının kendileri için verimli geçtiğini ifade eden oyuncu Hülya Göçer, “Kampın sonuna yaklaştık. Çalışmalarımız bizim açımızdan verimli geçiyor. İnşallah Süper Lig'de elimizden gelenin en iyisini yapacağız” dedi.

Süper Ligde ilk beşe gireceklerine inandığını belirten Funda Baş ise bu konuda taraftarların da yanlarında olmasını istedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz