Gündem Haberleri

  Ordu'da ücretsiz estetik operasyon

  Hürriyet Haber
  03.02.2006 - 14:45 | Son Güncelleme:

  Ordu Valiliği ve Çukurova Üniversitesi işbirliği ile doğuştan ve çeşitli nedenlerle yüz, el ve ayaklarında problem bulunan ihtiyaç sahibi 143 kişiye yapılan ücretsiz estetik ameliyatlarla ilgili şu ana kadar herhangi bir olumsuz başvuru olmadığı bildirildi.

  Ordu Valisi Kemal Yazıcıoğlu,  bir hafta süren çalışmalarının tamamlanmasının ardından bu konuda olumsuz bir olayın yaşanmadığının belirlendiğini söyledi
  .
  İnterplast ekibi tarafından yapılan tüm operasyonlarda başarı sağlandığını ve şu ana kadar hiçbir hastadan olumsuz yönde şikayet alınmadığını belirten Yazıcıoğlu, şunları kaydetti: "Yaklaşık bir ay sonra bir ekip gelerek yaptıkları operasyonların neticelerini inceleyecek. Buradaki operasyonlar ayrıca bir yerde devlet hastanemizin de hizmet içi eğitimi oldu. Bu konuda hastanede çalışan doktorlarımıza da önemli katkı sağladı. Bu anlamda da emeği olanlara ne kadar teşekkür etsek azdır.”


  Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüksiyon Cerrahi Anabilim Dalı öğretim üyesi Doç. Dr. Metin Yavuz başkanlığındaki ekip yaklaşık 10 gün önce gerçekleştirdiği operasyonlarda, yüz, el ve ayaklarında doğuştan ya da sonradan oluşan problemleri olan kişileri Ordu Devlet Hastanesi'nde ücretsiz ameliyat etmişti. 

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı