« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Ordu'da Cimbom'u izlemek pahalı

Bank Asya 1.Lig'de mücadele eden Orduspor sahasında Galatasaray ile yapacağı Ziraat Türkiye Kupası maç bileti fiyatlarını belirledi.

A.A
SON GÜNCELLEME

Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden Orduspor'un 10 Ocakta Ziraat Türkiye Kupası'nda yapacağı Galatasaray maçının bilet fiyatları belirlendi.

Kulüpten yapılan yazılı açıklamada, kamuoyunda son günlerde yaşanan spekülasyonlar üzerine Galatasaray maçında uygulanacak bilet fiyatlarıyla ilgili açıklama yapma zorunluluğu oluştuğu vurgulandı.

Açıklamada, kupada oynanacak ve tüm Orduluların heyecanla beklediği Galatasaray maçında kombine biletlerin geçerli olacağı ifade edilerek, şu bilgi verildi:

“10 Ocakta Ziraat Türkiye Kupası'nda sahamızda oynayacağımız Galatasaray maçıyla ilgili olarak son günlerde kamuoyunda yapılan spekülasyonlara bir açıklık getirme zorunluluğu oluşmuştur. Öncelikli olarak söz konusu maça kombine bilet sahibi Orduspor taraftarları kombine kartlarıyla giriş yapabileceklerdir. Daha önceden kombinelerini satın almamış Orduspor taraftarına da şu müjdeyi verebiliriz. Sınırlı sayıdaki kombineler bugünden itibaren 'Cafe Store 52 Fifty Two' taraftar storumuzda satışa sunulacaktır. Kombine fiyatlarımız, kale arkası 50 TL, maraton 100 TL, kapalı 300 TL, VİP 1.100 TL olarak belirlenmiştir. Bunun yanı sıra stadyum kapasitesinin kalan kısmı için basılacak maç biletleri maça bir hafta kala kulübümüz tarafından satışa çıkarılacaktır. Biletle izlemek isteyen taraftarlarımız için bilet fiyatları kale arkası 30, maraton 60, kapalı tribün 200, VİP ise 500 TL olarak belirlenmiştir.”


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler