Gündem Haberleri

  Ordu Valisi korumalarını değiştirdi

  Nedim KOVAN/ ORDU, (DHA)
  03.09.2013 - 13:13 | Son Güncelleme:

  ORDU Valisi Kenan Çiftçi, izin dönüşü korumalarını değiştirdi. Vali Konağı’ndaki korumaların yerine de sigara kullanmayan polis memurları görevlendirildi.

  Kütahya Valililiği’nden Valiler Kararnamesi ile geçen Mayıs ayında Ordu Valiliği görevine atanan Kenan Çiftçi, 15 Ağustos’ta 10 günlük izne ayrılarak memleketi Düzce’ye tatile gitti. Kendisinin izne ayrılmasıyla birlikte İl Emniyet Müdürlüğü Koruma Şube Müdürlüğü’nün oluru ile Özel Kalem Müdürü Hasan Selvi de bilgilendirilerek korumaları da izne çıktı.

  VALİNİN KORUMALARI DEĞİŞTİ / FOTO GALERİ

  İZİNDEN DÖNDÜĞÜNDE GÖREMEDİ

  Ordu Valisi korumalarını değiştirdi

  Ancak Vali Çiftçi, 10 günlük iznini yarıda kesip bir hafta sonra Ordu’ya geri döndü. Çiftçi, geldiğinde korumalarını göremeyip izinde olduğunu öğrenince 4 korumasını da değiştirdi. Değiştirilen korumalar Koruma Şubesi’nde görevlendirildi.

  KADIN POLİS KORUMA ŞOFÖRÜ

  Vali Çiftçi, ayrıca geçen Temmuz ayında eşi Habibe Çiftçi’nin talebi üzerine Vali Konağı’ndaki 3 koruma polisini de değiştirdi. Emniyet Müdürlüğü Koruma Şubesi tarafından değiştirilen korumaların yerine konağa talep üzerine sigara içmeyen polisler gönderildi. Habibe Çiftçi’ye ayrıca kadın polis koruma şoförü de tahsis edildi.

  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı