ORDU HABERLERİ

Ordu SYDV sünnet şölenine hazırlanıyor

DHA
28.03.2016 - 16:00Son Güncelleme :
DHA

 Nedim KOVAN/ORDU, (DHA) - ORDU Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Ordu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) tarafından her yıl düzenlenen sünnet şöleninin bu yıl Temmuz ayı içerisinde yapılacağını bildirdi.

Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, muhtaç ve ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarının, belli bir program dahilinde devlet imkanları ve hayırsever vatandaşların katkılarıyla, düzenlenen toplu sünnet şöleni ile sünnet ettirildiğini söyledi. SYDV tarafından yapılan organizasyon çalışmasının başladığını belirten Vali Balkanlıoğlu,  “Ordu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımızca organize edilen ve hayırsever vatandaşlarımız ve kurumların katkılarıyla gerçekleştirilen toplu sünnet şöleni ile il genelindeki muhtaç ve ihtiyaç sahibi olan ailelerin çocukları, bir bayram havasında, şölen havasında sünnet ettirilmektedir. Her yıl ilginin ve sayının arttığı toplu sünnet şölenimizi bu yıl da yine İl Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımızın öncülüğünde yapacağız. Temmuz ayı içerisinde gerçekleştireceğimiz toplu sünnet şöleni için kayıtlar yapılmaya başlandı” dedi.

Ordulu hayırseverleri toplu sünnet şöleni için yardımda bulunmaya ve destek olmaya davet eden Vali Balkanlıoğlu şunları söyledi:

“Bu güzel ve hayırlı hizmeti, her yıl olduğu gibi Ordulu hayırsever vatandaşlarımız ve kurumlarımızın katkılarıyla gerçekleştirmeyi arzuluyoruz. Toplu sünnet şölenimize yardım ve katkıda bulunmak isteyen hayırsever vatandaşlarımız, işadamlarımız, kurum ve kuruluşlarımız, Ordu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımızla irtibata geçebilir. Ayrıca, Ordu Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürümüz Levent Özsoy, yardım ve destek çalışmalarını bizzat yürütecektir. Tüm Orduluları Temmuz ayı içerisinde gerçekleştireceğimiz toplu sünnet şölenimize yardımda bulunmaya ve destek olmaya davet ediyorum."

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ordu haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ordu ilinden Ordu SYDV sünnet şölenine hazırlanıyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Mart 2016 tarihinde saat 16 00’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ordu SYDV sünnet şölenine hazırlanıyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı