TRABZON HABERLERİ

Orbel’e Devredilen 207 İşçi İçin Müjdeli Haber

IHA
27.02.2015 - 16:40Son Güncelleme :

HİZMET-İŞ SENDİKASI TRABZON ŞUBE BAŞKANI İHSAN BÜLBÜL, TRABEL’DEN ORBEL’E DEVİRLERİ YAPILAN 207 İŞÇİNİN DURUMUYLA İLGİLİ TRABZON BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI DR. ORHAN FEVZİ GÜMRÜKÇÜOĞLU İLE ORTAHİSAR BELEDİYE BAŞKANI AHMET METİN GENÇ’LE BİR GÖRÜŞME YAPTIKLARINI BELİRTEREK DEVİR PROTOKOLÜNÜN YENİDEN ELE ALINARAK ÇALIŞANLARIN MAĞDUR OLMAMALARI İÇİN NE GEREKİYOR İSE YAPILACAĞI MÜJDESİNİ VERDİ.

IHA

Hizmet-İş Sendikası Trabzon Şube Başkanı İhsan Bülbül, TRABEL’den ORBEL’e devirleri yapılan 207 işçinin durumuyla ilgili Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ile Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç’le bir görüşme yaptıklarını belirterek devir protokolünün yeniden ele alınarak çalışanların mağdur olmamaları için ne gerekiyor ise yapılacağı müjdesini verdi.
Konuyla ilgili bir açıklama yapan Bülbül, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu ve Ortahisar Belediye Başkanımız Ahmet Metin Genç ile yaptıkları görüşmenin gayet olumlu geçtiğini belirterek “Başkanlarımız ’ortada hukuki olarak bir devir var. Ancak buna rağmen çalışanlarımızın hak kaybı olacaksa özlük haklarında bir sıkıntı gözüküyor ise, mağduriyet yaşanacaksa buna izin vermeyiz. Çalışanlarımızın mağdur olmamaları için ne gerekiyor ise yapmaya hazırız’ dediler. Kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Trabzon haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Trabzon ilinden Orbel’e Devredilen 207 İşçi İçin Müjdeli Haber hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Şubat 2015 tarihinde saat 16 40’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Orbel’e Devredilen 207 İşçi İçin Müjdeli Haber haberi güncellenecektir.

TRABZON NAMAZ VAKİTLERİ

25 Mart 2018, Pazar
 • İmsak
  04:44
 • Guneş
  06:10
 • Öğle
  12:33
 • İkindi
  16:00
 • Akşam
  18:45
 • Yatsı
  20:05
Sayfa Başı