Gündem Haberleri

  Orada Neler Oluyor skandallarla bitti

  Hürriyet Haber
  29.01.2002 - 02:07 | Son Güncelleme:

  Ilgaz Dağı'nda bir otelde düzenlenen ‘‘Orada Neler Oluyor’’ programının finalinin perde arkasında, yine bol dedikodu ve macera vardı. Program için ‘‘Skandallarla bitti’’ yorumu yapıldı.

  Edi’den faturaya itiraz

  Orada Neler Oluyor evinden kendi isteğiyle ayrıldıktan sonra sevgilisi Serpil Buluç ve menajeri ile başka bir dağ evinde kalan Edi, 15 günün sonunda gelen 1 milyar 900 milyonluk faturaya itiraz etti. Edi, sevgilisinin ‘‘Ne biçim otel bu? Bu kadar para mı ödenir’’ diyerek bağırdığı sırada kendisini çeken basına, ‘‘Ne çekiyorsun be, sordunuz mu’’ diyerek saldırdı. ‘‘Ben bir bok değilim, ama bana Edi Bey diyeceksiniz’’ diye konuşan Edi, basından sert karşılık gördü. BBG'nin yetkilileri, ‘‘Ediyle işimiz bitti. 150 milyarı aldı, kendini birşey sandı ama hata etti’’ dediler.

  Eray'a büyük tepki

  2002 model Opel Astra Coupe'yi büyük bir oy farkıyla kazanan Eray'a başta Tarık olmak üzere Sinan da tepki göstererek kutlama sırasında yanında bulunmadılar. Eray'ın ‘‘Üç köpek aynı anda havlıyor’’ lafının üzerine Tarık'ın ‘‘Bizlere köpek diyen bir adamı kutlamam, çok sinirliyim. Burada duramam. O bir hasta ve tedaviye ihtiyacı var’’ diyerek Eray'ı tebrik etmedi. Sinan ise daha önce kendisine ‘‘doğulu’’ ve ‘‘köylü’’ dediği için Eray'ı kutlamadı. Melih'in babası Hikmet Bey ise ‘‘Teşbihte hata olmaz. Köpekler tepkilerini havlayarak belli ederler. Ya yılanlar nasıl belli ederler’’ diyerek Eray'a gönderme yaptı.

  Bira içip kavga ettiler

  Sert görünümüyle izleyenlerin karşısına çıkan BBG sunucusu Doğa Bey, içerde yaşananlar ve kendi yaşadıklarıyla ilgili olarak daha sonra konuşacağını söyledi. Doğa, BBG evindekilerin bütün gün boyunca sponsor firmanın biralarını kupalara doldurup doldurup içtiğini, kafalarının iyi olduğunu, sonra da kavga ettiklerini söyledi.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı