Gündem Haberleri

  Oracle'den Deloitte'a "Satış hedeflerini gerçekleştirme" ödülü

  ANKA
  04.09.2007 - 13:14 | Son Güncelleme:

  Deloitte Türkiye, veritabanı yönetim sistemleri alanında hizmet sunan Oracle’ın iş ortaklarına verdiği “Satış Hedeflerini Gerçekleştirme” ödülünü kazandı.

  Oracle tarafından “Oracle İş Ortağı Kota Kulübü” etkinliklerinde 2007 mali yılında satış hedeflerini gerçekleştiren iş ortaklarına ödül verildi.

  Deloitte Türkiye Danışmanlık Hizmetleri Kurumsal Uygulamalar Lideri Cem Sezgin, Deloitte’in Oracle ile küresel düzeyde yaptığı stratejik iş ortaklığının Türkiye’de hem bilişim hem de danışmanlık gibi iki alanın ülke yararına gelişimiyle devam ettiğini belirtti. Oracle’ın az sayıda iş ortağının söz konusu ödüle layık görüldüğünü kaydeden Sezgin, “Son 3 senede ikinci kez bu ödülü kazanmamız oldukça sevindirici. Bu ödül, aynı zamanda Oracle ile devam eden işbirliğimizin sağlıklı ve verimli gittiğinin de bir göstergesidir” dedi.

  Sezgin, halen Oracle ile Kurumsal Kaynak Planlama, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Yönetişim-Risk-Uyumluluk Çözümleri, İş Zekası, Perakende Sektörü Çözümleri, Mali Konsolidasyon, Tedarik Zinciri Yönetimi gibi alanlarda işbirliğinde bulunduklarını ifade etti.
  Etiketler: son dakika
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı