Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Optimum'da yüzler gülüyor

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'nde ilk iki haftayı galibiyetle tamamlayan Optimum TED Ankara Kolejliler'de ortaya konulan başarılı performans, camiayı memnun etti.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Optimum TED Ankara Kolejliler Kulübü Başkanı Önder Bülbüloğlu, 2. hafta mücadelesinde deplasmanda Fenerbahçe'yi yenen takımını tebrik ederken, “Hem 1. ligde, hem de Avrupa Kupası'nda başkentin tek temsilcisi olan takımımızın, sezon başlangıcında aldığı önemli galibiyetler camiamızı memnun etmiştir”dedi.

Sezona Tarsus Belediyesi galibiyetiyle başladıklarını ve sezonun ilk deplasmanında da Fenerbahçe'yi yendiklerini hatırlatan Bülbüloğlu, “Geçtiğimiz sezonun Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi şampiyonu ve Avrupa Ligi temsilcimiz Fenerbahçe gibi güçlü bir takımı sahasında yenmek bizim için ayrıca önem taşıyor. Aldığımız bu önemli galibiyetler, bu hafta Belçika'da Dexia Namur ile oynayacağımız Avrupa Kupası maçı öncesinde takımımıza moral olmuştur. Takımımızın başarılarını sürdüreceğine ve hem ligde, hem de Avrupa'da ses getireceğine inanıyorum” diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz