« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Optimistte dereceler belirlendi

Martı Marina Optimist Laser Federasyon Kupası'nda Optimist sınıfında 12 yarış yapıldı.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Dereceye giren sporcular;

Optimist Genel

1. Ömer Işık   Körfez Yarımca Yelken Kulübü
2. Şazi Kerem Balanlı  Ali Rıza Mete Urla Yelken Kulübü
3. Barbaros Hekimoğlu     Karşıyaka Spor Kulübü
4. Nogay Dökmeci Uno-Marmara Yelken Kulübü
5. Mert Tuncel Martı Marina Yelken Kulübü

Optimist Kız

1. Bensu Türkmen Martı Marina Yelken Kulübü
2. Sedef Şener İstanbul Yelken Kulübü
3. Leyla Şenocak Çeşme Yelken Kulübü

Optimist Junior

1. Ege Karaman Era Bodrum Yelken Kulübü
2. Burak Kahrat  Ali Rıza Mete Urla Yelken Kulübü
3. Ege Eros Güven B.B. Bodrum Yelken Kulübü

Laser 4.7 sınıfında 11 yarış yapılmıştır.Dereceye giren sporcular;

Laser 4.7 Genel

1. Mustafa Sergen Birincioğlu Sinop Karadeniz Yelken Kulübü
2. Mehmet Türkmen Gökova Yelken Kulübü
3. Mete Sayın Fenerbahçe Spor Kulübü

Laser 4.7 Bayan

1. Sevim Sırma Karaca Uno-Marmara Yelken Kulübü
2. Selin Başeğmez Fenerbahçe Spor Kulübü
3. Zeynep Yentür Fenerbahçe Spor Kulübü

Laser 4.7 Junior

1. Asil Örgen Çeşme Yelken Kulübü
2. Altan Yazıcı Fenerbahçe Yelken Kulübü
3. Deniz Dağdelen Karşıyaka Spor Kulübü

Laser Radial sınıfında 11 yarış yapılmıştır. Dereceye giren sporcular;

Laser Radial Genel

1. Levent Ahıskalı Galatasaray Spor Kulübü
2. Alp Rodopman Fenerbahçe Spor Kulübü
3. Bahadır Ekin Karşıyaka Spor Kulübü

Laser Radial Bayan

1. Nazlı Hilal Karadeli Fenerbahçe Spor Kulübü
2. Simge Serim İstanbul Yelken Kulübü
3. Pınar Kaynar İstanbul Yelken Kulübü

Laser Radial Genç

1. Alp Rodopman Fenerbahçe Spor Kulübü
2. Abdullah Bağlıca Fethiye Belediye Spor Kulübü
3. Okan Arın İstanbul Yelken Kulübü

Laser Standart sınıfında 12 yarış yapılmıştır.Dereceye giren sporcular;

Laser Standart Genel

1. Utku Gönener Fenerbahçe Spor Kulübü
2. Barbaros Tuna Konak Belediye Spor Kulübü
3. Can Bayülken İstanbul Yelken Kulübü

Laser Standart Genç

1. Can Bayülken İstanbul Yelken Kulübü
2. Anıl Berk Baki İstanbul Yelken Kulübü
3. Mithat Can Alagöz Foça Yelken Kulübü


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler