"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Öpmeye koklamaya doyamadı

Akkök Holding’in sahibi Ömer Dinçkök’ün kızı Ayça Dinçkök’ün Deniz Somersan’la aşk yaşadığını ilk kez bu köşede okumuştunuz.

Haberde, ikilinin Beyoğlu sokaklarında öpüşürken çekilmiş fotoğraflarına da yer vermiştim. İstiklal Caddesi boyunca Somersan’la öpüşen Dinçkök, daha sonra sevgilisinin sırtında evinin yolunu tutmuştu.
Telefonla ulaşamadığım Ayça Dinçkök, çıkan haber sonrası bir e-mail gönderdi, Somersan’la çekilen fotoğraflarını beğendiğini ve o kareleri kendisine göndermemi istedi. Şimdi de elime ikilinin yeni fotoğrafları geldi... Kısa süre önce Monaco tatilinden dönen sevgililer bu kez Gayrettepe’de bulunan Astoria Alışveriş Merkezi’ndeki Coco Clementine’de görüntülendi.
Daha önce Beyoğlu’nda fotoğrafını çeken gazetecilerle tartışan Ayça Hanım, bu kez objektiflere aldırış etmeden
sevgilisiyle öpüşmeye devam etti...

Bayram turnesi

Suat Ateşdağlı, Ramazan Bayramı’nda turneye çıkıyor. Yarın New York’ta performans sergileyecek olan ünlü DJ, daha sonra Bodrum, Kuşadası, Antalya, Ayvalık ve Foça’da DJ setinin başına geçecek. Ateşdağlı, 1 Eylül’de de Amsterdam’da müzikseverlerle buluşacak.

‘Pompacı’ mesajına Twitter’dan cevap

Feryal-Kemal Gülman çifti, iki gün önce karakolluk oldukları haberiyle gündeme geldi. İddiaya göre Fulya’daki bir benzincide ‘pompacı’ olarak çalışan biri, gece yarısı Feryal Gülman’ın telefonuna aşk me-
sajları yolladı. Gülman da sabah eşiyle karakola giderek o kişiden şikayetçi oldu... Ancak Feryal Gülman eşiyle Monako’da tatil yaptıklarını ve çıkan haberleri şaşkınlıkla okuduğunu söyledi. Feryal Hanım, iddiayı Twitter sayfasında da yalanladı.

İthal eğlence

Çeşme’deki Aqua Beach
Club’ın ortaklarından Figen Erenel, bayram haftasında Amsterdam’ın popüler gece kulübü Jimmy Woo ile ortak bir eğlence düzenliyor. Bayramın birinci günü Jimmy Woo DJ’lerinin performans sergileyeceği Aqua’da 24 Ağustos Cuma günü de DJ Kevin Yost tatilcilerle buluşacak.

X