Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Operasyon sinyali

Eksiklere rağmen Diatta ve Higuain’in yedek kalmasını ilginç bir şekilde değerlendiren Beşiktaş’ın genç hocası, "Daha iyi futbolcular alıp, kadromu güçlendirmek isterdim. Büyük işler, büyük oyuncularla yapılır" diye konuştu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
GENÇLERBİRLİĞİ galibiyetiyle şampiyonluk yarışındaki yoluna devam eden Beşiktaş’ta teknik direktör Ertuğrul Sağlam, bazı oyuncularla yollarını ara transferde ayırabileceklerini söyledi. Porto maçı sonrası yorgun ve eksik olmalarına rağmen yüksek tempolu bir karşılaşmadan çıktıklarını kaydeden Sağlam, "Çok net pozisyonlarımız vardı. Kimi kısmetsizlikten, kimi de beceriksizlikten olmadı. İkinci yarıda çarşambanın yorgunluğunu hissetmemize rağmen kazanmak güzel" dedi.

Büyük umutlarla alınan Diatta ve Higuain’in eksikliklere rağmen yedek kalmasını da değerlendiren Sağlam, şöyle devam etti: "İkisi de maliyeti düşük oyuncular. Daha iyi futbolcular alıp, kadromu güçlendirmek isterdim. Ama, kulübümüzün gücü doğrultusunda bu isimler aramıza katıldı. Güçleri, yetenekleri doğrultusunda ellerinden geleni yapıyorlar. Büyük işler, büyük oyuncularla yapılır. Ben bunu biliyorum. Ocak ayında, performansından dolayı bazı oyuncularla yollarımızı ayırabiliriz."

Kulak asmıyorum


Mustafa Denizli’nin göreve getirileceği haberlerine kulak asmadığını da vurgulayan genç çalıştırıcı, "Böyle şeylerin, maksatlı şekilde çıkarıldığını çok iyi biliyorum. Hiç de etkilenmiyorum. Ben takımıma bakıyorum. Porto ve Gençlerbirliği maçlarındaki performans, beni ilerisi için umutlandırdı. Yeter ki camiamız zorlu günlerde bize destek versin, hep yanımızda olsun. Bu galibiyeti, geçtiğimiz günlerde doğum gününü kutlayan başkanımız Yıldırım Demirören’e armağan ediyoruz" diye konuştu.

Liverpool takipte

24 Ekim’de Beşiktaş ile karşılaşacak olan Liverpool’un bir görevlisi Gençlerbirliği maçını izleyerek sık sık not tuttu. Bu arada Liverpool sahasında Tottenham’la 2-2 berabere kaldı.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler