Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Operasyon hazırlığı

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Son 3 maçta 7 puan kaybeden ve kötü gidişe <ı>‘‘dur’’ demek için kolları sıvayan Beşiktaş'ta yönetim, devre arasında radikal kararlar alacak. Başkan Serdar Bilgili, <ı>‘‘Devre arasında takımın tüm ihtiyaçları giderilecek’’ dedi.

Beşiktaş'ta yönetim, kötü gidişe ‘‘dur’’ demek için yoğun çaba harcıyor ve devre arasında operasyona hazırlanıyor. Ahmet Hamoğlu, Yıldırım Demirören ve Erol Kaynar, önceki akşam Başkan Serdar Bilgili ile yaptıkları toplantıda takımı düzlüğe çıkaracak bazı önlemler alma konusunda görüş birliğine vardılar.

Başkan Serdar Bilgili, futbol komitesinden Ahmet Hamoğlu ve Yıldırım Demirören'den takım hakkında ayrıntılı rapor aldı, Teknik Direktör Scala'nın ihtiyaçları tek tek incelendi. Bilgili, ‘‘Artık yumruğu masaya vurma zamanı geldi. Takımın tüm ihtiyaçları acilen giderilmeli’’ dedi.

Ahmet Hamoğlu şunları söyledi: ‘‘Esas sorun Scala'nın takıma uyumsuzluğu. Antrenör Ziya Doğan da futbolcularla iletişim kurmakta zorlanıyor. Bunların giderilmesini sağlamak bizim işimiz. Beşiktaş'ı devre arasında masaya yatıracağız. Eksiklikler tek tek ortaya çıkacak. Gerekirse transfer yapacağız.

Takımla ilgili her türlü sorunları biliyoruz. Sihirli değneğimiz yok. Yönetim olarak tüm imkanlarımızı seferber ettik. Futbolcularımızla tek tek konuştuk. Taraftarlarımız ligin ikinci yarısında ayakta alkışlanacak bir ekip seyredecekler. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın. Devre arasında radikal kararlar alacağız.’’

‘‘Bazı futbolcular kadro dışı bırakılabilir mi?’’ sorusuna ‘‘Gerekeni yapacağız’’ yanıtını veren Hamoğlu, bir tek Khlestov'dan yararlanamadıklarını, gerekirse onu göndereceklerini söyledi. Kaynar da ‘‘Yoğun maç trafiğinden ciddi tedbirler alamadık. Devre arasını bekliyoruz. Para cezası sözkonusu değil’’ dedi.

YOZGAT HAZIRLIĞI

Beşiktaş 1 günlük izinin ardından Y.Yozgatspor maçının hazırlıklarına dün akşam başladı. Antrenör Ziya Doğan yönetiminde çalışan futbolcular şut çalışması ve çift kale maç yaptı. Adalesinde çekme olan Ahmet koşu yaptı, sakatlığı süren Karhan ise kondisyon merkezinde çalıştı.


Bunları da Beğenebilirsiniz