Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Operasyon ertelendi

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Trabzonspor Başkanı M.Ali Yılmaz'ın, kulüp içinde yapmayı düşündüğü bir dizi operasyon, ‘‘şimdilik’’ kaydıyla rafa kaldırıldı.

Denizci: Kondisyonumuz yetmiyor

TRABZONSPOR Teknik Direktörü Ali Kemal Denizci, takımının kondisyonunun 90 dakikaya yayılamamasından yakınarak, ‘‘Eğer bizim oyuncularımız, G.Saray futbolcusu kadar koşabilseydi bu maçta onları hezimete uğratırdık’’ dedi. Şampiyonluk yolunda önemli bir kayba uğradıklarını dile getiren Denizci, her şeye rağmen yarışın sonuna kadar devam edeceğini belirtti.

Başkan Yılmaz, G.Saray maçından sonra bir dizi operasyon yapmayı düşündüklerini ifade ederek, ‘‘Alınan 1-1'lik sonuçtan sonra operasyon için 2-3 hafta daha beklememiz gerekecek. Çünkü her şeye rağmen şampiyonluk yarışı sürüyor. Kulüp içinde düşündüğümüz revizyonları bir kaç hafta sonra yapabiliriz’’ şeklinde konuştu.

Trabzon'da, G.Saray beraberliği üzüntü yaratırken, Ogün ve Hami'nin sakatlıklarının ciddi boyuta ulaştığı belirtildi. İki futbolcunun da ayak bileklerindeki kıkırdak dokunun zedelenmesi nedeniyle acı içinde oynadıkları ifade edildi. Doktor İhsan Alioğlu, ‘‘Hami ve Ogün'ün Kayseri maçında oynamaları çok zor’’ dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler