MERSİN HABERLERİ

Op. Dr. Ramazan Fesli Medical Park’ta

IHA
31.10.2015 - 12:42Son Güncelleme :

MEDİCAL PARK TARSUS HASTANESİ BEYİN VE SİNİR CERRAHİ UZMANI OP. DR. RAMAZAN FESLİ’Yİ KADROYA ALDI.

IHA

Medical Park Tarsus Hastanesi hekim kadrosunu genişletmeye devam ediyor. 50’in üzerinde hekimle hizmet veren hastane, en son Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ramazan Fesli’yi de kadroya aldı. Böylelikle Beyin ve Sinir Cerrahi poliklinik kadrosunda Op. Dr. Ramazan Fesli ile birlikte Beyin ve Sinir Cerrahi Uzmanı ve aynı zamanda başhekimlik görevini yürüten Op. Dr. Hakan Bahçeci hizmete devam edecek.
OP. DR. VOLKAN IŞIK DA KADRODA
Medical Park Tarsus Hastanesi kadrosuna eklenen isimlerden bir diğeri de Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Volkan Işık. Plastik ve estetik alanında özellikli operasyonlar gerçekleştiren Op. Dr. Volkan Işık, iş kazaları başta olmak üzere önemli ameliyatlara imza atıyor.
MİKRO CERRAHİ UYGULANIYOR
Op. Dr. Vokan Işık, maksillofasialtravmalar (yüz kemikleri kırıkları), el Cerrahisi (Mikrocerrahi), estetik operasyonlardan burun ameliyatları, göğüs estetiği, vücut şekillendirme ve Liposuction-yağ emme başta olmak üzere çeşitli operasyonları gerçekleştiriyor. Çok sayıda sanayi kuruluşunun olduğu bölgede zaman zaman yaşanan iş kazalarında 7/24 hizmet veren Medical Park Tarsus Hastanesi, iş kazaları ve diğer travmatik vakalarda hizmetlerini sürdürüyor.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Mersin haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Mersin ilinden Op. Dr. Ramazan Fesli Medical Park’ta hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Ekim 2015 tarihinde saat 12 42’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Op. Dr. Ramazan Fesli Medical Park’ta haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı