Gündem Haberleri

  Onur Özbizerdik teslim oldu, savcılıkta serbest bırakıldı

  Hürriyet Haber
  11.12.2014 - 08:28 | Son Güncelleme:

  Cezaevinden çıktıktan 12 saat sonra adam yaralayan Onur Özbizerdik, savcılıkta ifade verdikten sonra serbest kaldı.

  Onur Özbizerdik teslim oldu, savcılıkta serbest bırakıldı

  Onur Özbizerdik öğle tahliye oldu, akşam adam vurdu

  Onur Özbizerdik böyle vurdu

  Dündar Kılıç'ın torunu, Alaattin Çakıcı'nın üvey oğlu Onur Özbizerdik

  2009'da Şişli'de bir rezidansta işadamı Fatih Edremit'i öldürdüğü iddiasıyla konulduğu cezaevinden 5 Kasım'da tahliye edilen ancak çıktıktan 12 saat sonra bir restoranda kendisini içeri almadığı gerekçesiyle tartıştığı bodyguard Hakan Gülez'i bacaklarından yaralayarak kaçan ünlü kabadayı Dündar Kılıç'ın torunu Onur Özbizerdik teslim oldu.

  Habertürk Gazetesi'nden Mustafa Şekeroğlu'nun haberine göre Özbizerdik, sorgusunda olayın yaşandığı yerde kız arkadaşının kendisini beklediğini, buraya girmek istediği sırada Hakan Gülez tarafından engellendiğini ve hakarete uğradığını savundu.

  Bu sözler üzerine tahrik olduğunu belirten Özbizerdik, hasımlarından dolayı yanında taşıdığı silahı çıkararak yere ateş ettiğini, bu kurşunun Gülez'i yaralamış olabileceğini iddia etti.

  Özbizerdik, olaydan sonra vapurla karşıya geçtiği sırada silahı denize attığını da söyledi. İfadesinin ardından serbest bırakılan Özbizerdik hakkında kasten yaralamak ve ruhsatsız silah bulundurmak suçlarından 7.5 yıla kadar hapis cezası istemiyle iddianame hazırlandı.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı