Gündem Haberleri

  Onur Özbizerdik savcıya ifade verdi

  Hürriyet Haber
  23.07.2015 - 08:32 | Son Güncelleme:

  Kız arkadaşını dövdüğü iddiasıyla ifade veren Onur Özbizerdik'in olay günü ilaç aldığı için uyuşmuş olduğunu iddia ettiği ve "Dövmüş olabilirim, olayı hatırlamıyorum" dediği ortaya çıktı.

  Bir süredir cezaevinde olan Onur Özbizerdik serbest kalmasının ardından önce bir mekânda koruma görevlisini vurmuş, ardından bir restoranda ateş açmıştı. Bu iki olayda serbest bırakılan Özbizerdik'in "kendini ihbar ettiği" iddiasıyla kız arkadaşını feci şekilde dövdüğü öne sürülmüştü. Kız arkadaşının şikâyetinden vazgeçmesinin andından 21 gün sonra savcılığa giden Özbizerdik şunları söyledi:

  Onur Özbizerdik savcıya ifade verdi Kızımı öldürecek, kurtarın...  "26 Haziran 'da Çağlayan Adliyesi'nde hâkim karşısına çıktım. O sırada rahatsızlandım ve "X..." adlı ilaçtan iki kez içtim. Adliyeden ayrılırken M. arabanın içinde bağırıp çağırmaya başladı. İlaçların etkisiyle uyuşmuş haldeydim. M.'nin araçtan ne zaman indiğini de hatırlamıyorum. Darp edildiğini TV'den öğrendim. Kendisine etkili eylemde bulunmuş olabilirim, hatırlamıyorum."

  'İNERKEN DÜŞTÜ'

  Özbizerdik'in avukatı ise olayla ilgili beyanında, "M.'nin iddiaları doğru değildir. Kendisi zorla alıkonulmamıştır. Yaralanması ise arabadan inerken düşmesi sonucu meydana gelmiştir" ifadelerini kullandı.

  Etiketler: darp iddiası
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı