« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Onur Kıvrak: Bu ülkeden çıkarıldık mı?

Trabzonspor Kaptanı Onur Kıvrak, hakem hatalarına isyan etti: "Neyin mücadelesini veriyoruz ki burada, Trabzonspor bu ülkeden çıkarıldı mı, ben mi bilmiyorum!

Fotoğraflar: Süleyman ARAT
SON GÜNCELLEME

Trabzonspor'un kaptanı Onur Recep Kıvrak, Başakşehirspor ile 1-1 berabere kaldıkları mücadelenin ardından çok sert açıklamalar yaptı. Karşılaşmanın hakemi Halis Özkahya'ya isyan eden 26 yaşındaki kaleci, yaşananlar nedeniyle futbolu bırakma noktasına geldiğini de belirtti.

Onur Kıvrak: Bu ülkeden çıkarıldık mı


İŞTE ONUR'UN KONUŞULACAK SÖZLERİ:
"Bu zamana kadar demeçlerimde hakemleri kullanmadım. Buna kesinlikle bakılmasını istiyorum. Öyle bir şey ki yediğimiz golden önce kesinlikle faul var. Devam ettiriliyor. Maç esnasında bir şeyler söylüyorsun tahrik edici gülümsemeler, bir şeyler başımdan git falan demeler..."


"TRABZON BU ÜLKEDE DEĞİL Mİ?"
"Neyin mücadelesini veriyoruz ki burada. Trabzonspor Türkiye Cumhuriyeti Devletinin bir takımıdır. Avrupa'da ülkemizi destekliyoruz. Puanlar alıyoruz. Bizim sayemizde Şampiyonlar Ligi tehlikesi ile karşılaşmıyor takımlarımız. Trabzonspor, bu ülkeden hakikaten çıkarıldı mı, ben mi bilmiyorum?"


"FUTBOLU BIRAKMA NOKTASINDAYIM"
"Biz ülkemizin takımıyız, Türkiye Cumhuriyeti'nin takımıyız. O kadar güvensiz bir ortam var ki.. Neyin mücadelesini vereceğiz? 26 yaşındayım. Futbolu bırakma noktasına geldim. Bu futbolu oynamak istemiyorum. Yıllardır aynı şeyler. Hep aynı şeyler. Vallahi billahi sıkıldım. Gerçekten çok sıkıldım."

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz