« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Onun yardımcısı olmam

Galatasaray’a gideceği yönündeki iddiaların çok komik olduğunu belirten Fenerbahçe Kaptanı Alex de Souza, Aykut Kocaman’ın yardımcılığını yapmak istemediğini söyledi.

Süleyman ARAT
SON GÜNCELLEME

Fenerbahçe Kaptanı Alex de Souza, twitter’da sarı lacivertli taraftarların sorularını içtenlikle yanıtladı...

Galatasaray’a gideceği iddialarının komik olduğunu söyleyen Brezilyalı yıldız, “Türkiye’de Fenerbahçe'den başka takımda oynamayı kesinlikle istemem ve oynamam” dedi. Bir taraftarın “Sen büyük topçusun ama F.Bahçe çok daha büyük” sözlerine Alex, “Sen doğru söyledi. Fenerbahçe çok ama çok büyük. Ben sadece 1 oyuncu” şeklinde cevap verdi.

“Ben bu heykeli hiç bilmiyorum”

Fenerbahçe taraftarlarını ve Fenerbahçe Kulübü’nü çok sevdiğini söyleyen Brezilyalı yıldız, bir soru üzerine, teknik direktör Aykut Kocaman’ın yardımcılığını yapmak istemediğini de vurguladı.

Yönetimin kendisine twitter yasağı koyduğu yönündeki haberlere de tepki gösteren Alex, “Twitter benim özelim, ne zaman istersem kullanırım. Ne istersem yazarım” ifadelerini kullandı. Bir taraftarın ‘Heykel işi ne oldu?’ sorusunu Alex, “Ben bu heykeli hiç bilmiyorum” diye yanıtladı.

“F.Bahçe’de devam etmek isterim”

Sarı lacivertlilerin kaptanı, takımdan ayrılıp ayrılmayacağı sorusuna, “Gelecek sezon da Fenerbahçe’de devam etmek isterim” yanıtını verdi. Yaşı nedeniyle çok eleştirilen Galatasaray’ın Brezilyalı yeni transferi Cris’i çok sevdiğini söyleyen Alex, “O çok iyi bir oyuncu” diye konuştu. Sambacı son olarak “Pele mi Messi mi” karşılaştırması için, “Pele” dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler